تیم ملی ایران چقدر قیمت دارد؟ + قیمت بازیکنان

۱۳ دی ۱۳۹۳

nuhglqkvntu5etfpdc تیم ملی ایران چقدر قیمت دارد؟ + قیمت بازیکنان
تیم ملی ایران چقدر قیمت دارد؟ + قیمت بازیکنان

بر اساس برآورد سایت معتبر ترانسفرمارکت ارزش کل بازیکنان تیم ملی ایران حدود ۱۹ میلیون پوند تخمین زده شده است که با توجه به نرخ پوند، این مبلغ حدود ۱۰۸ میلیارد و ۱۸۶ میلیون تومان برآورد می شود.

اشکان دژاگه با ارزش بازاری معادل ۲ میلیون و ۶۴۰ هزار پوند (حدود ۱۴ و نیم میلیارد تومان) گران قیمت بازیکن حاضر در تیم ملی ایران است. آندرانیک تیموریان ، سید جلال حسینی ، علیرضا جهانبخش ، مسعود شجاعی ، احسان حاج صفی و خسرو حیدری بازیکنانی هستند که بالای یک میلیون پوند ارزش گذاری شده اند.

flaq69lpr755m0ms2xx0 تیم ملی ایران چقدر قیمت دارد؟ + قیمت بازیکنان

محسن فروزان با ارزشی معادل ۲۲۰ هزار پوند (یک میلیارد و دویست میلیون تومان) ارزان قیمت ترین بازیکن تیم ملی ایران در بازار فوتبال است. رامین رضاییان، مرتضی پورعلی گنجی، سروش رفیعی و علیرضا حقیقی نیز دیگر بازیکنان ارزان قیمت تیم ملی هستند.

6auvbpzk60hlh7zrns6 تیم ملی ایران چقدر قیمت دارد؟ + قیمت بازیکنان

البته این ارزش گذاری به معنای این نیست که دستمزد بازیکنان باید معادل این عدد باشد، بلکه بدین معناست که در بازار نقل و انتقالات برای انتقال بازیکنان باید چنین مبلغی به باشگاه فعلی آنها پرداخت شود تا رضایتنامه آنها صادر شود. ضمن آنکه ارزش گذاری بازیکنان با توجه به عملکرد آنها روز به روز دچار تغییر می شود.

خبر آنلاین

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org