دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

تیم ملی والیبال ایران به المپیک صعود کرد + عکس

۱۲ خرداد ۱۳۹۵

تیم ملی والیبال ایران به المپیک صعود کرد + عکس
تیم ملی والیبال ایران به المپیک صعود کرد + عکس

تیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقابل چین به یک قدمی المپیک ۲۰۱۶ ریو رسید؛ احتمال صعود نکردن ایران به این رقابت ها، کمتر از ۵ درصد می باشد، با این حساب سروقامتان ایران را از همین حالا می توانیم المپیکی بدانیم تا طلسم ۵۲ ساله بشکند.

از روز پنجم مسابقات تیم والیبال ایران در دیدار مقابل چین پیروز شد و به المپیک صعودکرد.

تیم ملی والیبال ایران با این پیروزی ۴ برده شد. در جدول رده بندی دو تیم کانادا و چین با ۵ بازی دو برده هستند و ۲ بازی دیگر هم دارند. آنها در صورت پیروزی در همه دیدارها می توانند به تیم ملی ایران برسند.

تیم ملی والیبال ایران به المپیک صعود کرد + عکس

اما با توجه به اینکه یکی از بازی کانادا و چین رو در رو هست یکی از دوتیم به پیروزی چهارم نخواهدرسید. در نتیجه ایران حتما جز ۴ تیم برتر مسابقات خواهد بود به هر حال و صعودش به المپیک قطعی شده است.

با پیروزی ایران برابر چین و البته پیروزی فرانسه در دیدار صبح خود . تیم های ایران ، فرانسه و لهستان به المپیک صعود کردند و یک تیم دیگر از میان کانادا و چین به جمع صعود کنندگان اضافه خواهد شد.

عصر ایران

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org