جدایی بازیگر نقش گوزل از سریال گوزل + عکس

۲۰ اسفند ۱۳۹۴

resizer nl30ff2c41e64fa7b جدایی بازیگر نقش گوزل از سریال گوزل + عکس
جدایی بازیگر نقش گوزل از سریال گوزل + عکس

بینندگان سریال ترکیه ای گوزل باید منتظر باشند تا در فصل جدید این سریال، با یک گوزل جدید روبرو شوند!

چرا نورگل یشیل چای از گوزل جدا شد ؟

سایت پونک: به دنبال خبرهای منتشر شده در مورد جدایی نورگل یشیل چای از سریال گوزل، خبرهای زیادی در مورد دلیل این جدایی پخش شد که تقریبا هیچکدام حقیقت  نداشت.

99849467516398892349 جدایی بازیگر نقش گوزل از سریال گوزل + عکس

ارکان پتک کایا در مورد دلیل این جدایی در مصاحبه ای اعلام کرد: خبرهایی که در مورد بحرانی که در صحنه ی بوسه بین من و نورگل منتشر شده است، درست نیست. وی گفت: حقیقت کاملا متفاوت است. جدایی نورگل از این پروژه هیچ ارتباطی به شخص من ندارد. تمام خبرهای منتشر شده دروغ است و سازندگان این اخبار می خواهند با اعلام این خبرها از دلیل اصلی فاصله بگیرند. اما حقیقت داستان را از زبان من نخواهید شنید. زیرا این حقیقت تا حدی است که اگر تعریف کنم، اتفاقات خوبی نخواهد افتاد و من این کار را تا زمانی که مجبور نشوم نخواهم کرد. او در ادامه ضرب المثلی در این باره به کار برد که مشکلات بین یک گروه یا خانواده باید در همان گروه بماند و به بیرون راه پیدا نکند. او گفت: هر کس تقدیر خود را خودش رقم می زند.

این صحبت های بازیگر نقش اول سریال گوزل در مورد جدایی نورگل از این مجموعه بود. اما طبق بحث ها و تبادل نظرهایی که در این زمینه در برنامه های مختلف مگزین ترکیه شد، اعلام شد: قرار بود در یدیگللر صحنه ای فیلمبرداری شود. همه ی اکیپ و همینطور ارکان پتک کایا نیز حضور داشتند. همه منتظر آمدن نورگل بودند که او بعد از تاخیری که داشت وارد مکان فیلمبرداری شد و به ادعای منابع خبری ترکیه، حالت نرمالی نداشت. او بی دلیل با همه ی اکیپ و حتی آقای ارکان با صدای بلند صحبت کرد و در پشت صحنه اغتشاش به وجود آورد. بعد از این بی احترامی وی به همکارانش، شرکت تولید گوزل تصمیم به برکناری او از مجموعه گرفت.

54155332166338482665 جدایی بازیگر نقش گوزل از سریال گوزل + عکس

سریال گوزل

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org