جدایی کریس رونالدو و نامزدش ایرینا شایک + تصاویر

۲۷ دی ۱۳۹۳

0d5db47858 جدایی کریس رونالدو و نامزدش ایرینا شایک + تصاویر
جدایی کریس رونالدو و نامزدش ایرینا شایک + تصاویر

کریستیانو رونالدو با چهارمین زن زندگی خود هم نساخت. اخبار رسیده حاکی از آن است که رونالدو از نامزد روسی اش ایرینا شایک جدا شده است.

کریستیانو رونالدو از نامزد غیر رسمی خود یعنی ایرینا شایک که اهل روسیه است جدا شد. این خبری است که پس از مراسم توپ طلای ۲۰۱۴ دهان به دهان چرخید. رونالدو سال گذشته، به همراه ایرینا شایک در مراسم توپ طلای ۲۰۱۳ شرکت کرد اما غیبت سوال برانگیز شایک ۲۸ ساله در مراسم امسال این شائبه ها را به وجود آورد که این دو به رابطه چهار ساله خود پایان داده اند.

0e7543f4e5 جدایی کریس رونالدو و نامزدش ایرینا شایک + تصاویر

در حالی خبر جدایی رونالدو از شایک به گوش می رسد که در ابتدای سال ۲۰۱۵ میلادی، حتی خبر ازدواج آنها دهان به دهان می چرخید و حتی سه هفته پیش این دو تعطیلات خود را در دبی با یکدیگر سپری کرده بودند.

احتمال می رفت که ایرینا شایک به دلیل مشغله های فراوانش در دنیای مد نتوانسته در مراسم توپ طلای ۲۰۱۴ شرکت کند، اما زمانی که شایک در هیچکدام از شبکه های اجتماعی این اتفاق را به رونالدو تبریک نگفت و حتی اظهار نظری در اینباره نشد کم کم مشخص شد که خبر جدایی این زوج سرشناس از یکدیگر صحت دارد.

21f3b687f2 جدایی کریس رونالدو و نامزدش ایرینا شایک + تصاویر

ایرینا شایک چهارمین زن زندگی کریستیانو رونالدوی ۳۰ ساله محسوب می شد. رونالدو با هیچ کدام از نامزدهای قبلی خود نیز نماند که معروف ترین آن جمارز بود. گفتنی است رونالدو از ازدواج قبلی اش که هیچ گاه هویت آن زن مشخص نشد یک پسر پنج ساله به نام جونیور دارد.

جام جم آنلاین

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org