جزئیات جدید از طلاق جنجالی بازیگر مرد + تصاویر

۲۹ شهریور ۱۳۹۳

d7yrdzgnzbl8jmv0eu9 جزئیات جدید از طلاق جنجالی بازیگر مرد + تصاویر
جزئیات جدید از طلاق جنجالی بازیگر مرد + تصاویر

آرنولد شوارتزنگر و همسرش ماریا شریور در سال ۱۹۸۶ ازدواج کردند. حاصل ازدواج این ستاره سرشناس هالیوودی ۳ فرزند است. این زوج جنجالی، هم اکنون پس از ۲۸ سال زندگی مشترک، از یکدیگر جدا شدند.

جالب است بدانید که ماجرای طلاق آرنولد و همسرش و همینطور ازدواج آنجلینا جولی و برد پیت، دو موضوع داغ این روزهای هالیوود به شمار می آیند.

سال پیش ماریا شریور متوجه شد که آرنولد ستاره بدنساز سینمای هالیوود مدتهاست با خدمتکار خانه  رابطه نامشروع دارد  و  حاصل آن یک پسر ۱۶ ساله است. همان زمان شریور برای همیشه خانه آرنولد را ترک کرد. حالا بعد از ۳ سال طلاق آنها وارد مرحله نهایی شده است.

اکنون دارایی ۴۰۰ میلیون دلاری ستاره سرشناس که این روزها وارد سیاست هم شده است بین او و همسرش تقسیم خواهد شد. در این بین ادعاهایی مطرح شد مبنی بر اینکه ماریا شریور نیز مدت ها با مدیر کمپین تبلیغاتی همسرش برای انتخابات فرمانداری کالیفرنیا رابطه داشته است که این موضوع سریعا تکذیب شد.

 

شرح مختصری از آرنولد شوارتزنگر :

آرنولد آلویس شوارتزنگر (به آلمانی: Arnold Alois Schwarzenegger) (زاده ۳۰ ژوئیه ۱۹۴۷) بازیگر و بدن‌ساز اتریشی-آمریکایی، برنده جایزه گوی طلایی بازیگری است. وی همچنین سیاست‌مدار جمهوری‌خواه آمریکا و فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا است.

او ۷ بار قهرمانی در مسابقات مستر المپیا(معتبرترین مسابقات پرورش اندام) در سالهای ۱۹۷۰-۱۹۷۱-۱۹۷۲-۱۹۷۳-۱۹۷۴-۱۹۷۵-۱۹۸۰ را دارد و یکی از پرافتخارترین قهرمانان جهان است.

او بدنسازی را از ۱۴ سالگی شروع کرد و در ۲۳ سالگی اولین قهرمانی خود را در مستر المپیا بدست اورد. البته در سال ۱۹۶۹ و در ۲۲ سالگی در مستر المپیا مقام دوم را بدست اورد.

a1q9pytgwmqtl2punz جزئیات جدید از طلاق جنجالی بازیگر مرد + تصاویر

مراسم ازدواج آرنولد شوارتزنگر و همسرش

qmcjk79ivczg84d6x9y جزئیات جدید از طلاق جنجالی بازیگر مرد + تصاویر

طلاق جنجالی آرنولد شوارتزنگر و همسرش

q7nqoeglqo8lezrtcvjf جزئیات جدید از طلاق جنجالی بازیگر مرد + تصاویر

طلاق جنجالی آرنولد

glzidf3cy2ydtx591wcd جزئیات جدید از طلاق جنجالی بازیگر مرد + تصاویر

پرداد

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org