جشن تولد الیکا عبدالرزاقی در یک رستوران + تصاویر

۲۲ مرداد ۱۳۹۴

31272788555620166981 جشن تولد الیکا عبدالرزاقی در یک رستوران + تصاویر
جشن تولد الیکا عبدالرزاقی در یک رستوران + تصاویر

الیکا عبدالرزاقی پر از انرژی است. از آن آدم هایی که وقتی یک لحظه کنارش قرار می گیری حس می کنی روحیه ات به کل تغییر کرده. حجم بالای کار و این همه توجه و دیده شدن نه تنها روی خلق و خوی او تاثیر نگذاشته بلکه او را نسبت به کارش مسئول تر کرده است.

روز گذشته تولد خانم عبدالرزاقی بود و گویا او به همراه همسرش امین زندگانی  ، تولدش را با رفتن به یک رستوران جشن گرفته اند .

الیکا عبدالرزاقی با انتشار عکس زیر نوشت:

من و امین جان جان شام شب تولدم یهویى جاى همه ى عزیزان خالى

ma0jc52dpstu7bm1u0hi جشن تولد الیکا عبدالرزاقی در یک رستوران + تصاویر

شام تولد الیکا عبدالرزاقی در کنار همسرش

این زوج هنرمند اخیرا به مناسبت روز عید فطر مهمان برنامه خندوانه بوده اند و شایان ذکر است که زوج بسیار شاد و خنده رویی نیز بودند .

lv4b0u4pv0a502on8yq2 جشن تولد الیکا عبدالرزاقی در یک رستوران + تصاویر

رامبد جوان به همراه الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی در برنامه خندوانه

g8vpb9pumumwne1m جشن تولد الیکا عبدالرزاقی در یک رستوران + تصاویر

سلفی الیکا عبدالرزاقی و  همسرش در برنامه خندوانه

الیکا عبدالرزاقی پر از انرژی است. از آن آدم هایی که وقتی یک لحظه کنارش قرار می گیری حس می کنی روحیه ات به کل تغییر کرده. حجم بالای کار و این همه توجه و دیده شدن نه تنها روی خلق و خوی او تاثیر نگذاشته بلکه او را نسبت به کارش مسئول تر کرده است. او قبل از همکاری با مهران مدیری ۱۳ سال سابقه فعالیت در عرصه بازیگری را داشته اما بازی در نقش «بانوی اول دربار قهوه تلخ یعنی فخرالتاج» باعث شهرتش شده است.

d77vou35wzgw6mj3bdo1 جشن تولد الیکا عبدالرزاقی در یک رستوران + تصاویر

بیوگرافی الیکا عبدالرزاقی :

الیکا عبدالرزاقی (متولد ۱۸ مرداد ۱۳۵۸) بازیگر ایرانی، فارغ‌ التحصیل آموزشگاه هنری سمندریان، لیسانس ادبیات نمایشی است. او همسر امین زندگانی است و دو برادر دارد. دوره بازیگری را در کلاسهای استاد حمید سمندریان گذرانده ، او که بازیگر نقش فخر‏التاج در سریال «قهوه تلخ» است ، فعالیت در تلویزیون را از سال ۷۷ و بازی در سریال «گمشده» مسعود نوابی شروع کرد. ورود او به تلویزیون، همزمان شد با اولین کارش در تئاتر با نام «دایره گچی قفقازی» به کارگردانی حمید سمندریان.

tuofvgrn6dun846ccvw1 جشن تولد الیکا عبدالرزاقی در یک رستوران + تصاویر

عکس دو نفره الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی

بیوگرافی امین زندگانی :

امین زندگانی در سال ۱۳۵۱ در خانواده‌ای هنرمند و آشنا با موسیقی در تهران متولد شد. پدرش، سیاوش زندگانی، از استادان موسیقی بود که در سال ۱۳۸۲ درگذشت. برادرش، امید زندگانی، مدتهاست که درعرصه موسیقی فعالیت می‌کند و آلبومی را نیز باصدای خود روانه بازار کرده‌است.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org