تصاویر فائزه علوی قبل و بعد از کشف حجاب

فائزه علوی بازیگر ایرنی متولد سال ۱۳۶۴ است که در سری های قبل برنامه خندوانه حضور داشت و یکی از عروسک گردانان جناب خان بود و در نقش زن بایرام نیز در نمایش حضور داشت.

جهیزه ی گلاره عباسی رو دیدید…؟ + تصاویر

۴ مهر ۱۳۹۴

41173405108543292595 جهیزه ی گلاره عباسی رو دیدید...؟ + تصاویر
جهیزه ی گلاره عباسی رو دیدید…؟ + تصاویر

بدون هیچ توضیحی ، خودتون ببینید و بخوانید…

گلاره عباسی بازیگر خوب و توانای سینما و تلویزیون ایران این روز ها مشغول خرید جهیزیه و فراهم کردن مقدمات زندگی مشترک است. وی طی مصاحبه ی اخیرش، نظر خود را درباره ازدواج اینگونه توضیح داده است : ازدواج کردن و تشکیل خانواده دادن خیلی خوب است به شرط اینکه انتخاب آدم درست باشد و با تفکر صحیح انجام شود.

گلاره عباسی همچنین درباره ی ازدواج خود گفته است: این مرحله از زندگی را به خدا واگذار کرده و منتظر است تا قسمت خود سر برسد و اما حالا قسمت او بالاخره فرا رسیده و در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۴ در روز آخرین پنج شنبه ی ماه مبارک و پر خیر و برکت رمضان این پیوند آسمانی را با آقای « ادیب راد » بسته است.

وی هم اکنون درگیر خرید جهیزیه است و تصاویر خریدهایش را در اینستاگرام برای طرفدارانش به اشتراک می گذارد.

g94 6 303 جهیزه ی گلاره عباسی رو دیدید...؟ + تصاویر

متنی که او گلاره عباسی در مورد عکس فوق منتشر کرده است:

اولین های خانه ی ما….. من و بی خوابی از شوق خرید های کوچک و بهانه های زیبای خوشبختی این روزهای من … دلتون شاد و دعای خیرتون مثل همیشه بدرقه راه من …

g94 6 304 جهیزه ی گلاره عباسی رو دیدید...؟ + تصاویر

متنی که گلاره عباسی درباره ی اولین گلدان خانه شان نوشت :

اولین گلدان خانه ما … این عکس را گرفتم که برای همسر جان بفرستم که دیدم عکس کودکی هم به زور خودشو در عکس جا داده و دوست داشتم برای شما هم بگذارم. کودکی من و گلدان امروزم… بدی کیفیت عکس هم مربوط به ویروس سرما خوردگی امروز منه شما مواظب خودتون باشید.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org