جواب اکبر عبدی به خواستگار عرب دخترش + فیلم

۱۲ مهر ۱۳۹۴

182110 170x110 جواب اکبر عبدی به خواستگار عرب دخترش + فیلم
جواب اکبر عبدی به خواستگار عرب دخترش + فیلم

اکبر عبدی در ویژه برنامه‌ی زنده‌ای که به مناسبت عید غدیر خم پنجشنبه شب (۹ مهر ۱۳۹۴) از شبکه سه پخش شد، با بیان خاطره‌ای از سفرش به حج گفت: هنگامی که ایرانی‌ها به عربستان سفر می‌کنند رفتار عرب‌ها با آنان بسیار بد است و با باطوم مردم را هدایت می‌کنند؛ اگرچه خودشان معتقدند برای نظم این کار را انجام می‌دهند، اما رفتارشان توهین‌آمیز است.

او ادامه داد: زمانی که با خانواده‌ام به حج رفته بودیم از کنار یک مغازه فروش لوازم الکترونیک عبور می‌کردیم که برنامه «راز بقا» از یکی از تلویزیون‌های مغازه پخش می‌شد. من و دخترم المیرا با لباس احرام روی زمین نشستیم و برنامه را تماشا کردیم که مسئول کاروان آمد و گفت، شما کجا هستید؟ همه دنبال‌تان می‌گردند.

IMG14014198 جواب اکبر عبدی به خواستگار عرب دخترش + فیلم

این بازیگر اضافه کرد: من و دخترم بلند شدیم برویم که صاحب مغازه به همراه پسرش بیرون آمد و از مسئول کاروان پرسید، آیا این خانم دختر آقا هست؟ مسئول کاروان هم پاسخ داد، این آقا اکبر عبدی یکی از کمدین‌های خوب ایران است و این خانم هم دخترش است. صاحب مغازه که یک مرد عرب بود گفت، حاضرم هم وزن خود آقا و دخترش طلا دهم به شرط آنکه دخترش را به پسر من بدهد. من هم به مرد عرب گفتم منم حاضرم هم وزن خودش و پسرش (…) !!

560ef459500d4 dailybist.com 10 جواب اکبر عبدی به خواستگار عرب دخترش + فیلم

اکبر عبدی بعد از بیان این خاطره روی آنتن زنده و به کار بردن عبارتی که در این خبر از آوردن آن معذوریم، افزود: احتمالا شبکه سه همزمان با تعریف قسمت آخر خاطره‌ی من سوت پخش می‌کند.

خاطره این بازیگر با تشویق و خنده حاضران این برنامه که به صورت زنده از برج میلاد روی آنتن می‌رفت، همراه شد.

دانلود فیلم جواب اکبر عبدی به خواستگار عرب دخترش (حجم فایل: ۲۲ مگابایت)

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. هدیه گفت:

    «اسلام آمده است که بگوید همه نژادها با هم اند، هیچکدام بر هیچکدام تفوق ندارند، نه عرب بر عجم و نه عجم بر عرب و نه ترک بر هیچیک از اینها و نه هیچ نژادی بر دیگری و نه سفید بر سیاه و نه سیاه بر سفید، هیچکدام بر دیگری فضلیت ندارند. فضیلت با تقوا است، فضیلت با تعهد است…». (صحیفه امام، ج ۱۳، ص ۸۸، سخنرانی در جمع اعضای کنگره آزادی قدس، ۱۸مرداد۱۳۵۹

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org