تصاویر فائزه علوی قبل و بعد از کشف حجاب

فائزه علوی بازیگر ایرنی متولد سال ۱۳۶۴ است که در سری های قبل برنامه خندوانه حضور داشت و یکی از عروسک گردانان جناب خان بود و در نقش زن بایرام نیز در نمایش حضور داشت.

جواد رضویان از سریال در حاشیه جدا شد !؟ + عکس

۷ آذر ۱۳۹۴

resizer nl135b4697f7dbd1a جواد رضویان از سریال در حاشیه جدا شد !؟ + عکس
جواد رضویان از سریال در حاشیه جدا شد !؟ + عکس

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، به تازگی مصاحبه‌ای از جواد رضویان منتشر شده که در آن گفته است به دلیل فرسایشی شدن روند تولید مجموعه «در حاشیه» به زودی از این سریال جدا می‌شود.

بنا بر این گزارش، جواد رضویان عنوان کرده است: حضور در سریال تلویزیونی «در حاشیه» باعث شد که من علیرغم میل باطنی ام نتوانم حضوری جدی در سینما داشته باشم و به نوعی بازی در این سریال برایم با روندی فرسایشی همراه شده است.

رضویان با بیان اینکه تاکنون ۱۵ قسمت از سریال تلویزیونی در حاشیه ۲ ضبط شده است اظهار داشت: فکر می کنم نهایتاً بین یک تا ۲ قسمت دیگر بتوانم در این سریال حضور داشته باشم و بعد از آن فیلمنامه نویسان باید تدبیری بیندیشند تا شخصیت ایفایی من برای همیشه از سریال حذف شود.

وی سپس تصریح کرد: این خبر برای اولین بار اعلام می شود و با ور کنید اختلافی در کار نیست؛ امیدوارم که مجدداً برخی از مردم و رسانه ها این شائبه را به وجود نیاوردند که میان من و آقای مدیری اختلاف افتاده است! چرا که من در حال حاضر مشغول ساخت برنامه ترکیبی «سه شو» هستم که قرار است بعد از ایام سوگواری ماه صفر پخش خود را از شبکه سوم سیما آغاز کند.

به گزارش فارس، علی رغم انتشار این خبر، سازندگان مجموعه تلویزیونی «در حاشیه» در گفت و گو با فارس از این تصمیم جواد رضویان اظهار بی اطلاعی کرده و اعلام کردند رضویان این تصمیم خود را هنوز به گروه سازنده اعلام نکرده است و نام او به روال سابق در شیفت‌های کاری وجود دارد و رضویان نیز به روال قبل سر کار خود حضور پیدا می کند.

سری دوم «در حاشیه» در حالی مراحل تصویربرداری خود را سپری می‌کند که طبق گفته‌ها قرار است پس از ماه صفر از شبکه سه سیما پخش شود.

در این سری بازیگرانی نظیر سیامک انصاری، جواد رضویان، مهران غفوریان و … ایفای نقش می‌کنند و داستان آن در یک زندان می‌گذرد.

o64a7ajjpz9t10ua7ohc جواد رضویان از سریال در حاشیه جدا شد !؟ + عکس

در پی خبر جدا شدن جواد رضویان از سریال درحاشیه و اظهار بی اطلاعی عوامل این سریال از این تصمیم، رضویان در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد.

جواد رضویان با انتشار این عکس در صفحه شخصی خود نوشت :

جدا شدن جواد رضویان از در حاشیه واکنش رضویان به خبر جدا شدنش از در حاشیه
به نام حضرت حق ؛
بعضی حرف ها گفتنی نیست …
یاحق

9408 22m443 جواد رضویان از سریال در حاشیه جدا شد !؟ + عکس

البته این اولین باری نیست که چنین رفتار غیر حرفه ای از جواد رضویان سر میزند؛ رضویان چنین رفتاری را در زمان پخش سریال باغ مظفر (محصول سال ۱۳۹۵) که از شبکه سه سیما پخش شد نیز نشان داد و دستِ مهران مدیری را در پوست گردو گذاشت.

یادمان نمی رود که جواد رضویان، پیش از پخش سریال در حاشیه، تقریبا از یادها رفته بود.

قضاوت با مردم…

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org