حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه

۱۳ خرداد ۱۳۹۵

resizer nl0b8add2c287c6fa حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه
حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه

فوق ستاره بارسلونا دیروز پنجشنبه (۱۳ خرداد ۹۵) در دادگاه از خودش در مقابل اتهامات در زمینه تخلف مالیاتی دفاع کرد.

لیونل مسی امروز همراه پدرش خورخه در دادگاه عالی بارسلونا حضور پیدا کرد تا از خود در مقابل اتهامات وارد در زمینه تخلف مالیاتی‌ دفاع کند و توضیحات لازم را بدهد.

Lionel Messi arrives to court حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه

ستاره بارسلونا و پدرش متهم هستند که در فاصله سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ از پرداخت ۴،۱ میلیون یورو مالیات درآمدشان خودداری کردند. مسی دو سال پیش این رقم را به حساب اداره مالیات اسپانیا واریز کرد، اما همچنان از اتهام تخلف مالیاتی تبرئه نشده است.

وکلای این پرونده درخواست ۲۲ ماه و ۱۵ روز زندان برای ستاره آرژانتینی بارسلونا کردند. البته حتی اگر جرم مسی به اثبات برسد، طبق قوانین اسپانیا، مجازات حبس کمتر از ۲۴ ماه کسانی که برای اولین بار مرتکب یک جرم غیرجنایی می‌ شوند، می‌‌تواند به حالت تعلیق درآید.

لیونل مسی در سومین جلسه دادگاهش که با حضور بیش از ۲۰۰ خبرنگار برگزار شد پس از ۴ ساعت انتظار در دفاع از خودش به قاضی پرونده گفت:” راجع به این مسائل چیزی نمی دانم. من فقط فوتبال بازی می کنم و می برم. تنها در مورد این چیزها اطلاعات دارم. قراردادها را امضا کردم چون به پدرم و وکلایم اعتماد داشتم و توافق کرده بودیم که آن ها به این مسائل رسیدگی کنند.

Lionel messi court حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه

تنها چیزی که می دانم این است که ما با کمپانی ها متفاوتی قرارداد بستیم و آن ها برای تبلیغ کردنشان به من پول می دادند. اما نمی دانم این پول چگونه آمده و به کجا می رود. هیچ یک از قراردادها را نگاه نکردم. تنها چیزهایی که وکلا گفتند را امضا کردم.”

پدر مسی هم چنین گفت:” من از زمان آغاز دوران بازیگری لئو سعی کردم که زندگی او را آسانتر کنم. لئو راجع به این کمپانی ها چیزی نمی داند. او قراردادها را نخواند. آن ها به امضای او نیاز داشتند، قراردادها را بدون اینکه بخواند و یا کسی به او توضیح بدهد امضا کرد.”

4627023 223 حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه
4627024 547 حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه
4627025 426 حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه
4627026 554 حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه
4627027 834 حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه
4627028 494 حاشیه های تصویری از حضور لیونل مسی در دادگاه
سایت برنامه نود
اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org