حاشیه ها و هنجارشکنی های جنجالی کنسرت بنیامین در قزوین + فیلم

۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

resizer nl1cecbfbec3ad20d حاشیه ها و هنجارشکنی های جنجالی کنسرت بنیامین در قزوین + فیلم
حاشیه ها و هنجارشکنی های جنجالی کنسرت بنیامین در قزوین + فیلم

مدتی است که برخی مسئولان در قزوین مدام و به هر طریقی بیان می‌کنند که مردم این شهر افسرده هستند و یکی از راه‌های حل این مشکل برگزاری کنسرت است.

جالب اینجاست که پس از بوجود آمدن حاشیه های کنسرت قزوین بنیامین، این خواننده ی باهوش موسیقی پاپ، خیلی سریع عکسی از خودش در کنار مداح معروف را در اینستاگرامش منتشر کرد تا این حواشی ها را همچو گذشته ماسمالی کند؛ سال گذشته نیز قرار بود بنیامین در آبیک قزوین نیز کنسرتی را برگزار کند که اتفاقا حاشیه های اون برنامه هم کم از این اجرا نداشت!

به گزارش پونک ، این روزها در سایه بی‌تدبیری برخی از مسئولین و به بهانه اینکه مردم قزوین افسرده هستند و باید شاد باشند با برگزاری کنسرت مختلط، ابتذال را به حد اعلای خود رسانده‌اند.

مدتی است که عده‌ای از فعالان فرهنگی و مسئولان در قزوین مدام به هر طریقی بیان می‌کنند که مردم این استان افسرده هستند و یکی از راه‌های حل این مشکل برگزاری کنسرت است.

در همین راستا کنسرت بنیامین قرار بود ساعت  ۲۰:۳۰ پنج‌شنبه ۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ برگزار شود که با تاخیر بیش‌از ۲ ساعت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین برگزار شد.

با وجود اینکه دستگاه‌های نظارتی به برخورد قاطع با هرگونه رفتارهای بر خلاف شئونات و موازین اسلامی در این کنسرت هشدار داده بودند اما مستندات رسیده از این کنسرت خبر از واقعیت‌های تلخی می‌دهد.

IMG 20160421 225502 300x222 حاشیه ها و هنجارشکنی های جنجالی کنسرت بنیامین در قزوین + فیلم

برنامه‌ای که طبق ادعای مسئولان مربوطه قرار بود در راستای نشاط و شادابی مردم برگزار شود با رفتار و حرکات غیر اخلاقی به ابتذال کشیده شد.

آنچه از مستندات کنسرت بنیامین در قزوین مشخص است کاملاً گویای اختلاط دختر و پسرها، رقص و پایکوبی، بدحجابی و بعضاً کشف حجاب است.

IMG 20160421 225648 حاشیه ها و هنجارشکنی های جنجالی کنسرت بنیامین در قزوین + فیلم

بدحجابی و بعضاً کشف حجاب خانم‌ها در این کنسرت شبانه و اختلاط دختران و پسران در فیلم‌ها و تصاویر کاملا بیانگر آن است که این محفل با شئونات اسلامی و قوانین کشور مغایرت دارد.

IMG 20160421 225505 300x203 حاشیه ها و هنجارشکنی های جنجالی کنسرت بنیامین در قزوین + فیلم

این اتفاقات زمانی رخ داد که مسئولان پیش از برگزاری کنسرت اختلاط دختران و پسران ، رقص و رفتارهای خارج از شئونات اسلامی را خط قرمز این برنامه عنوان کرده بودند.

باید پرسید آیا با برگزاری کنسرتی شبانه آن هم با وضعیتی نامطلوب، افسردگی مردم قزوین که برخی افراد مدتی است در بوق و کرنا کرده‌اند برطرف شده است؟!

IMG 20160421 225512 300x202 حاشیه ها و هنجارشکنی های جنجالی کنسرت بنیامین در قزوین + فیلم

در واقع می‌توان گفت امروزه استفاده ابزاری از هنر و جایگاه هنر برای رواج فرهنگ وارداتی غرب، راه نفوذ فرهنگی دشمن را بسیار هموار کرده و از طرفی فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را در لبه پرتگاه قرار داده که تراژدی دردناکی برای مرگ فرهنگی شهر و کشورمان رقم خواهد زد.

حال باید منتظر باشیم تا ببینیم مسئولان و مدیران استان در رابطه با این رخداد چه تدبیری خواهند داشت.

فیلم هایی که برای بنیامین حسابی دردسر ساز شده است را در زیر ببینید:

دانلود فیلم حاشیه های کنسرت بنیامین در قزوین – قسمت اول (حجم فایل: ۴ مگابایت)

دانلود فیلم حاشیه های کنسرت بنیامین در قزوین – قسمت دوم (حجم فایل: ۲ مگابایت)

دانلود فیلم حاشیه های کنسرت بنیامین در قزوین – قسمت سوم (حجم فایل: ۵ مگابایت)

اشتراک گذاری :
۶ دیدگاه برای این نوشته
 1. متین گفت:

  خدایا ظهورش را برسان تا ما خلاص شیم از این زندگی

 2. fakoor گفت:

  چرا همه چیز رو از چشم مسئولین می بینیم؟؟ آیا فقط اونها مقصر هستند؟؟ یا بسیاری از این ناهنجاریها که امروز جامعه ما به خودش میبینه و روز به روز هم بیشتر می شود بخاطر قبول راحت بسیاری از مسائل توسط خود ما هست!! آیا غافل از این هستیم که نقش شبکه های ماهواره ای فارسی ۱ و جم و… با فیلمهایی که این چندسال گذاشتن که دقیقا هدفشون بخش کودک و نوجوان و جوان جامعه ما و تغییر ارزش ها برای اونها بود؟که ظاهرا تا حدودی هم موفق بودند. واین داستان اگر از داخل خانواده ها درست نشود به طور بدتری ادامه خواهد داشت و در آینده غیرقابل کنترل و بدتر خواهد شد.. حجمه فیلم های بی بندوباری با موضوعات متشابه خیانت و در کنارش زندگی های آرام و مجلل چه هدفی رو دنبال می کنه؟؟ آیا وقت این نیست خود به خود آییم؟؟ آیا خودمون نباید تشخیص بدیم که روزانه دیدن این فیلم ها آن هم بطور افراطی ۵و۶ ساعت و حتی بیشتر چه پیامدی خواهد داشت؟ اگر شخصی برای یک کلاس آموزشی چنین وقتی بذاره در یکسال چه نتیجه ای می گیرد؟؟؟ حالا این فیلم ها چه تاثیری داره آن هم روی ذهن یک کودک، نوجوان و جوان که آماده پذیرش و در انتظار الگویی برای شکل دادن به افکار و سبک زندگیش هست؟؟؟

 3. مهیار گفت:

  اومده روسریش را درست کنه و عکاس هیز و منتظر سوژه سریع شاتر زده

 4. مسعود گفت:

  دم قزوینی ها گرم …. خخخ خیلی باحال بوده

 5. مهدی گفت:

  واقعا متاسفم : برای اونایی که فیلم گرفتن، برای مسئولینی ک دلواپس شدن، برای عزیزانی ک کنسرت رو با جای دیگه اشتباه گرفتن و مجدد برای مسئولینی که انقدر جوون ها رو با فیلتر های مختلف تحت فشار قراردادن که برای تخلیه انرژی باید بشن مضحکه مردم …

 6. ABC گفت:

  مرگ_بر_شایعه

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org