حال این روزهای مهناز افشار و دخترش + تصاویر

۲۹ فروردین ۱۳۹۴

g09z6810jnoufjhsa1tt حال این روزهای مهناز افشار و دخترش + تصاویر
حال این روزهای مهناز افشار و دخترش + تصاویر

اینروزها تنها زمان مناسب برای خلوت و استراحت با کودکم است…

مهناز افشار که این روزها در شبکه های اجتماعی فعال تر شده است با انتشار عکس های جدیدی از خود در صفحه شخصی اش نوشت:

 سلام و شبتون بخیر

 ممنون از اینکه با مهربانی پست های با فاصله را دنبال میکنید. دوستتون دارم و ممنونم.

اینروزها تنها زمان مناسب برای خلوت و استراحت با کودکم است ، که هنوز به این دنیا قدم نگذاشته و تنها زمانی که تعطیلی از کارهایم و بازیگری دارم.

 اینروزها دلم میخواهد جهان را از دید خودم زیبا و امن همراه با صلح بدون درد و بدی برایش بگویم و سپری باشم برایش تا خوبی حس کند ، حتی سخت و حتی رویا….. و آرزو کنم همه فرزندان، و نسل اینده ، در پناه خداوند مهربان باشند و دنیای بهتر و امن تری را بینند و زندگی کنند.

آمین…

 از شماهایی که دلتون دریاست و روح بزرگی دارید و دعای خیر میکنید ممنونم و از داشتنتون امروز من و فردا من و دخترم قدر شناس خواهیم بود و شکرگزار….

 و بقیه دوستان که نظری غیر و متفاوت با احساس و نظر من هم دارند ، باز ممنونم چون همه این تفاوتها و تناقض ها و اختلاف نظرها باعث رشد و تعالیست ، برای شما هم خوبی ارزو میکنم.

atuw8ddetnpt92ncfrbi حال این روزهای مهناز افشار و دخترش + تصاویر

مهناز افشار

ulf506rk7d79yqa3gg7x حال این روزهای مهناز افشار و دخترش + تصاویر

مهناز افشار

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. پ.م گفت:

    سلام خانم خوب خیلی وقتها ازخدا میپرسم چرا وگناه ماچه بود که این قد بیچاره که پول نداریم کرایه خونه بدیم کس نداریم کمکمان کنه همه درارو بسته واسمون پول ندارم یک ساله دارم دردمیکشم ازدرد دندون پول ندارم تاآرزوی پسر دانشجوم رابرآورده کنم سالی یک بارلباس می خرم تابتونم هزینه دانشگاه رابدم حالاخانم خوشگل که دنیا تودستتونه قلبشوداری تادستمونو بگیری تاسرماه آواره خیابونانشیم تاحداقل نمیریم وقتی به دخترت نگاه میکنی واست می خنده دلت میخواد تادنیاروبه پاش بریزی………

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org