دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

حضور هنرمندی بی هنر با نام سیامک عباسی در دورهمی

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

پونک – حسین عابدزاده: چرا باید همه اسیر یک جریانی بشیم و علاوه بر همراهی، هیچی هم نگیم! چرا نباید به مهمانان برنامه ای که چند صدمیلیون واسش هزینه شده انتقاد کرد؟

80387033823947846745 حضور هنرمندی بی هنر با نام سیامک عباسی در دورهمی

برنامه ی جمعه شب دورهمی (۱۵ اردیبهشت ۹۶) با حضور یک مهمان عجیب که تناقض و بی صداقتی از کلامش می چکید، همراه بود.

در حالیکه بسیاری از با استعدادهای موسیقی ایران که خودشان به نوعی پایه گذار موسیقی پاپ امروزی در کشور هستند در صف انتظار برای کسب جواز فعالیت هایشان به سر می برند، آقایی خوش پوش و از نظر من، (بی هنر) وارد قاب تلویزیون میشه!

ایشان را نمی شناختم بعد از اعلام نامش منتظر هنرنمایی اش بودم که با صدایی فرا معمولی غافلگیر شدم. هر چه به خودم تلقین کردم الان دیگه خوب میشه؛ بذار به اوجش برسه حتما دیگه خوب میشه که یهو آهنگ تمام شد و تشویق حضار…

عباسی شاید نوازنده و یا حتی آهنگساز خوبی باشه، اما در مقوله ی خوانندگی، یک صدای معمولی است و بس که توانسته به لطف رفاه مالی اش، مخاطبینش را بخرد و آثارش را تحمیل کند.

بر سر اینکه مهران مدیری چقدر در انتخاب و دعوت مهمانانش دخالت دارد کاری نداریم؛ حتی کاری به اینکه حضور چند درصد از مهمانان در برنامه، (با رانت و نفوذ)، همراه است هم نداریم. سئوال اصلی این است چرا باید هنرمند نماهایی، وارد این رسانه ی پرمخاطب شوند که در خوشبینانه ترین حالت هم نمیشه اونا رو چید کنار دیگر هنرمندان!؟

82137333283091784353 حضور هنرمندی بی هنر با نام سیامک عباسی در دورهمی

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
۲ دیدگاه برای این نوشته
  1. ماهووووورا گفت:

    شاید براتون جالب باشه بدونید ک سیامک عباسی ۷ سال ب صورت غیر رسمی کار میکرد و دغدغه اصلیش گوش شنوندشه و من احساس میکنم شما هیچ اطلاعاتی در ارتباط با این خواننده محبوب کشورمون ندارید به کسی تحمیل نشده که ایشون رو دوست داشته باشه بلیط های کنسرت ایشون خودش در عرض یه ساعت نایاب شد لطفا شما نظرتون رو بر کسی تحمیل نکنید حرف زیاده ولی فکر نکنم برای کسی که انقدر زود و بدون اطلاعات قضاوت میکنه مهم باشه

    • صالح گفت:

      بله..بلیط کنسرتش یک ساعته تموم شد به دلیل اینکه بار اول بود بعد از چندین سال میخواست از چهره اش رو نمایی کنه..خود بنده به چند تا از آهنگاش گوش میدم و کنسرتشون رفتم..اما کنسرت دوم ایشون تو تهران رو ظاهرا دنبال نکردید که نه تنها نتونست ۶ سانس رو پر کنه بلکه ۲ سانس اون هم هفته ها طول کشید پرکنه و تا ۲ روز قبل از کنسرت جای خالی داشت…بنده هم واقعا متاسفم از دیدن چنین شخصیتی از ایشون..فوق العاده از خود راضی ..من خودم ساز میزنم و حداقل میتونم ی نقدی داشته باشم،هر نفر که در موسیقی کار میکنه هنرمنده و زحمت کشیده اما ایشون در اون سطحی نیستش که خودش فکر میکنه..خیلی خواننده بهتر و باکیفیت تر از ایشون هستند و در حال حاضر دارن کار میکنند…واقعا شخصیت نامناسبی از خودشون نشون دادن حتی من دیگه تمایل ندارم از ایشون نه آهنگی بشنوم و نه حضوری در کنسرتشون داشته باشم..

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org