خالکوبی جدید پیام صادقیان رو پای راستش + عکس

۱۱ تیر ۱۳۹۳

خالکوبی جدید پیام صادقیان رو پای راستش + عکس
خالکوبی جدید پیام صادقیان رو پای راستش + عکس

در حالیکه تمامی تیم های لیگ برتر فوتبال ایران، بی حاشیه برای فصل جدید ۹۴-۹۳ آماده می شوند، خالکوبی پیام صادقیان ، حسابی برای پرسپولیسی ها جنجال به پا کرده است. این اقدام پیام صادقیان ، به شدت هواداران متعصب پرسپولیس را نگران کرده است.

ظاهرا صادقیان از دعوت نشدنش با تیم ملی ایران برای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ ، حسابی دلخور شده و چنین رفتارهای بچه گانه ای را از خود بروز می دهد.

با این حواشی که اطراف پیام صادقیان میگذره، طولی نمی کشد که همانند: مهدی هاشمی نسب، سهراب انتظاری، پرویز برومند و… از صحنه ی اول فوتبال ایران محو خواهد شد. اگر عاقل باشد و مشاوره های مثبت از سوی اطرافیانش به او داده شود، مسلما قدر این فرصتی که در اختیارش قرار گرفته تا در پرهوادارترین تیم باشگاهی ایران بازی کند را خواهد دانست.

پیام صادقیان – دوران کودکی و نوجوانی:

پیام صادقیان در سال ۱۳۷۰ در تبریز متولد شد. تا ۱۳ سالگی ساکن این شهر بود و در این زمان به همراه خانواده به اصفهان نقل مکان کرد. در این زمان زیر نظر محمود یاوری در تیم‌ملی نونهالان ایران به فوتبال مشغول بود. در اصفهان در تیم نوجوانان باشگاه فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به بازی پرداخت، که نهایتا در سن ۲۱ سالگی راهی پرسپولیس شد.

 

پیام صادقیان – جام جهانی فوتبال نوجوانان:

پیام صادقیان در جام جهانی نوجوانان سال ۲۰۰۹ که در کشور نیجریه برگزار شد به عنوان کاپیتان در تیم ملی نوجوانان ایران حضور داشت و در بازی اول مقدماتی مقابل تیم گامبیا یک گل به ثمر رساند.

خالکوبی جدید پیام صادقیان رو پای راستش + عکس

خالکوبی پیام صادقیان روی پای راستش

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org