دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

خاکوبی حنیف عمران زاده نمایان شد! + عکس

۸ اسفند ۱۳۹۲

خاکوبی حنیف عمران زاده نمایان شد! + عکس
خاکوبی حنیف عمران زاده نمایان شد! + عکس

پیراهن آستین کوتاه بازیکنان استقلال در تقابل با الشباب عربستان، خالکوبی روی دست حنیف را نمایان کرد و همین خالکوبی می‌تواند حنیف عمران زاده را به جمع منشوری‌ها برگرداند!

به گزارش جام نیوز، حنیف عمران زاده که گفته می‌شد روی دست راست خود خالکوبی یا تتو دارد، تا به حال که بازی‌های استقلال در فصل سرما برگزار می‌شد، به واسطه پوشیدن پیراهن آستین بلند، این تتو یا خالکوبی دست راستش نمایان نبود اما دیشب که استقلالی‌ها در مصاف الشباب عربستان پیراهن آستین کوتاه پوشیدند، این خالکوبی از زیر آستین کوتاه حنیف بیرون زد.

با ‌توجه به این نکته که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و ستادی که موازی با کمیته اخلاق فعالیت می‌کند، بارها اعلام کرده‌اند خالکوبی و تتو ممنوع است و در فهرست کارهای منشوری قرار می‌گیرد، همین خالکوبی که در تصاویر حنیف عمران زاده نمایان است، امکان دارد برای مدافع استقلال دردسرساز شود.

خاکوبی حنیف عمران زاده نمایان شد! + عکس

اشتراک گذاری :
۴ دیدگاه برای این نوشته
 1. پرسپولیس 4+2 گفت:

  خدا میدونه چقدر پول واسه این خالکوبی داده پول های بیت المال ببین دست چه ادمایی افتاده واقعا متاسفم….

 2. MORI.S.S گفت:

  خواهشن سوبله چوبلهاییا مغلطه نکنن وسرشون تو لاک خودشون باشه وگرنه لاکشونو میشکنیم.در ضمن فضولی و حسودی پول مردم رو هم نکنید.دلش خواست بدن خودش بود دوووووست داشت حرفیه.

 3. کوروش گفت:

  من نه قرمزم نه ابی نه سیاه نه سفید نه زرد نه هیچ رنگ دیگه ای…به خدا این پولایی که اینا میگیرن حرومه…بخدا حرومه…کار مثبتشون چیه؟بودن و نبودن اینا تاثیر رو زندگی کسی داره؟انصاف یکی مثل پروفسور سمیعی مثل اینا پول بگیره؟بخدا اگه این پولا نباشه اینا از گشنگی میمیرن..اگه ی روز بگن پول یک فوتبالیست مثل یک کارمنده و مث ی کارمند و به اندازه فهمش بالا میره عمرا کسی فوتبالیست نمیشه.اینا ب کنار کریس رونالدو فهمش از اینا بیشتره با اینکه مسلمون نیست…تتو نمیکنه تا اگه روزی نیاز بود به کسی خون اهدا کنه بتونه…کسی که تتو کنه نمیتونه خونشو اهدا کنه…مشروب هم نمیخوره… همیشه هم پیشتاز فوتبالیستاست تو کارای خیر…اگه ام به عدالت پول رونالدو حلاله…هم جوره بهترینه…اما امثال این اقایون فقط تو پول گرفتن بهترینن…فهمشون هم به اندازه ی جلبک ۲۰۰ هزار بار پختست….

 4. امیر گفت:

  بدون شرح

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org