خبر درگذشت حمیرا ، خواننده لوس آنجلسی تکذیب شد + عکس

۸ تیر ۱۳۹۴

17830815165858965204 خبر درگذشت حمیرا ، خواننده لوس آنجلسی تکذیب شد + عکس
خبر درگذشت حمیرا ، خواننده لوس آنجلسی تکذیب شد + عکس

شایعات فوت بازیگران و خوانندگان در فضای مجازی از ایران به لس آنجلس رسید.

برخی کاربران فضای مجازی در داخل و خارج از کشور هر از چندگاهی آگهی فوت بازیگران و خوانندگان را روی دیوار شبکه های اجتماعی نصب می کنند، موج این شایعات بیشتر در داخل کشور جریان دارد و تا جایی پیش می رود که افرادی که قربانی شایعات شده اند باید در پیام مکتوب یا تصویری اعلام کنند که هنوز زنده هستند.

در آخرین واکنش ها نسبت به این گونه مراسم ختم مجازی، محمدعلی کشاور بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بود که این هنرمند کشورمان خبر زنده بودنش را با فیلمی که در اینستاگرام منتشر کرد و خبر فوت خود را تکذیب کرد. اما انگار این شایعات دیگر در داخل کشور خریداری ندارد و برخی کاربران سراغ خوانندگان لوس آنجلسی رفته اند تا شاید تب جدیدی در شبکه های اجتماعی گل کند.

36m21e62wow8sckzz54 خبر درگذشت حمیرا ، خواننده لوس آنجلسی تکذیب شد + عکس

یکی دیگر از قربانیان این گونه شایعات، شایعه فوت پروانه امیر افشاری که با نام هنری حمیرا شناخته میشود، است که باعث سوژه خبری برخی از سایت ها شد، دامنه این شایعه به حدی بود که این امر باعث شد خواننده لوس آنجلسی در صفحه فیسبوک خود خبر مرگش را تکذیب کند.

63469567969563449675 خبر درگذشت حمیرا ، خواننده لوس آنجلسی تکذیب شد + عکس

حمیرا

اشتراک گذاری :
۲ دیدگاه برای این نوشته
  1. علیرضا گفت:

    بر پدر این حروم ز*** هایی که این خبر ها رو پخش میکنن لعنت!
    (منظورم منبع اصلی هست!نه سایت پونک)

  2. نبی گفت:

    لعنت بر جد و اباد کسایی که عامل پخش شایعه های امثال این هستند.آخه نمیدونم چرا بعضی ها سادیسم و خارش هایی اینچنینی دارند.مرگ خبر خوبی نیست،شایعه خیلی بدتره،مخصوصا برا کسایی که به جامعه ب نوعی خدمت کردند.

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org