این زن ها زیباترین چشم های دنیا را دارند

می گویند «چشم» دریچه ای به قلب انسان ها است. با نگاه به چشمان انسان ها می توانید واقعیت وجودی آنها را درک کنید. چشم ها همه حس های آدمی را به طور درست و بدون دروغ نشان می دهند. مهربانی، عشق، محبت، لبخند، خوشحالی و حتی غم را می توان در چشمان انسان ها […]

خداحافظی گروه آریان با حضور فرزاد حسنی + عکس

۲۵ مهر ۱۳۹۳

خداحافظی گروه آریان با حضور فرزاد حسنی + عکس
خداحافظی گروه آریان با حضور فرزاد حسنی + عکس

فرزاد حسنی از (۱۶ خرداد ۹۳) هر جمعه برنامه «موسیقی من» را در رادیو جوان اجرا می کند که این برنامه‌ در حوزه موسیقی و شخصیت محور است و تهیه کنندگی آن را فریبرز گلبن برعهده دارد…

آلبوم آریان ۵ نیز به زودی منتشر می‌شود که نام آن « آریان ۵ ، خداحافظ » است و با انتشار این آلبوم فعالیت های گروه آریان هم پس از ۱۶ سال متوقف خواهد شد.

البته از این جور خداحافظی ها زیاد توی موسیقی و سینمای ایران صورت میگیره. اصلا این نوع خداحافظی ها، به یکی از رسم و رسومات اساسی در بین هنرمندان ایرانی تبدیل شده است.

مدتی قبل، پس از آنکه علی عبدالمالکی از دنیای موسیقی خداحافظی کرد، فردای اون روزش ما مطلبی رو منتشر کردیم و گفتیم که عبدالمالکی به زودی به صحنه باز خواهد گشت، که دقیقا همینطور هم شد. در مورد گروه آریان هم، همین موضوع رو تکرار می کنیم. این جور خداحافظی ها، نوعی بازار گرمی است که البته دیگه تبدیل به کلیشه شده است.

خداحافظی گروه آریان با حضور فرزاد حسنی + عکس

به همین مناسبت پیام صالحی یکی از خوانندگان گروه آریان جمعه ۲۵ مهر به برنامه «موسیقی من» می‌رود و در گفتگو با حسنی از آخرین اتفاقات گروه و دلیل توقف فعالیت‌های آن سخن می‌گوید.این برنامه ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ پخش می‌شود و قرار است صالحی پس از توافق با دیگر اعضای گروه، یک ترانه از آلبوم آخر را در برنامه رونمایی کند.

خداحافظی گروه آریان با حضور فرزاد حسنی + عکس

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. آرش گفت:

    الان قشنگ ضایع شدین ؟
    دیدین برنگشتن .. خخخخخ

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org