حمایت آزاده نامداری از عادل فردوسی پور

آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون در خصوص اتفاق پیش آمده در مورد عدم حضور کارلوس پویول، مهمان اسپانیایی ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه با عادل فردوسی پور همدری کرد.

خواب آرام علی دایی در کنار دخترش نورا + عکس

۹ آبان ۱۳۹۳

ee5605917626 خواب آرام علی دایی در کنار دخترش نورا + عکس
خواب آرام علی دایی در کنار دخترش نورا + عکس

علی دایی که پس از برکناری اش از پرسپولیس ، حسابی وقت آزاد بدست آورده تا هم خوب استراحت کنه و هم به کارهای عقب افتاده اش بپردازد، در تازه ترین عکسی که از خود به انتشار رسانده است، به همراه دخترش نورا در خواب عمیق به سر می برند.

البته ماجرای دختران علی دایی دایی ، چند روزی هست که نقل مجالس شده است. چرا که پس از اینکه وی برای چندمین بار از محمد مایلی کهن شکایت کرد و وی را محکوم نمود، این مایلی کهن بود که پس از محکوم شدنش، ماجرای تازه ی دختران علی دایی (دنیز و نورا) را به رسانه ها کشاند.

بسیاری از همبازی های قدیمی علی دایی از جمله: احمدرضا عابدزاده، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، خداداد عزیزی و… ماجرای شکایت دایی از مایلی کهن را به دور از ادب دانسته اند و ادعا کرده اند که حاضرند به جای حاجی مایلی کهن، روانه ی زندان شوند!

s83ik3l76ikq83xtc50 خواب آرام علی دایی در کنار دخترش نورا + عکس

نورا دایی به همراه پدرش

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. پ.م گفت:

    باسلام خدمت مرداسطوره ای خوش به حالتون که راحت خوابیدیدهرچندحقتونه خیلی زحمت کشیدیدتابه اینجارسیدید ماروزاوشبا خواب نداریم اگرهم بخوابیم بادردوغم زیاد مشکلات نمیذاره تابچمون اینقدراحت بخوابه این هم ازتقدیره خداواستون نگه داره

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org