خواننده زن برزیلی با ۶۰ کیلو کاهش وزن + عکس

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

resizer nlddd06bb056745a2 خواننده زن برزیلی با 60 کیلو کاهش وزن + عکس
خواننده زن برزیلی با ۶۰ کیلو کاهش وزن + عکس

به گزارش پونک، فابیانا پاسونی زن و خواننده برزیلی است که بخاطر رویایش که خواننده شدن بود بیش از ۶۰ کیلوگرم وزنش را کاهش داد.

این زن که ۳۵ سال سن دارد می گوید که در نوجوانی اندام متوسطی داشتم تا اینکه ازدواج کردم و متوجه شدم که به سرطان سینه مبتلا شدم؛ در طول زمان شیمی درمانی بخاطر احساس ضعفی که داشتم شروع به خوردن غذا کردم و همین امر باعث افزایش وزن من شد.

1462526297 irannaz com خواننده زن برزیلی با 60 کیلو کاهش وزن + عکس

کاهش وزن خواننده برزیلی

1462525845 irannaz com خواننده زن برزیلی با 60 کیلو کاهش وزن + عکس

پس از اینکه پزشکان اعلام کردند سرطان من درمان شده، همزمان متوجه شدم که باردار شده ام! بارداری وزن من را افزایش داد و به بیش از۱۳۵ کیلو گرم رساند.

در آخرین ماه باردار بار دیگر متوجه شدم که سرطان سینه بازگشته و باید بازهم شیمی درمانی را ادامه دهم تا اینکه پزشکان بخشی از سینه من را تخلیه کردند، پس از آن بود که تصمیم به کاهش وزن گرفتم.

1462525847 irannaz com خواننده زن برزیلی با 60 کیلو کاهش وزن + عکس

شروع کردم به فعالیت کردن و خوردن غذاهای سالم و انجام ورزش هایی مثل یوگا و همزمان از فرزندانم که تازه به دنیا آمده بودند نگهداری می کردم و تمام این عوامل باعث شد که بیش از ۶۰ کیلوگرم لاغر شوم. فابیانا که اکنون حدود ۷۰ کیلوگرم وزن دارد به آرزوی خود رسیده است و توانسته به عنوان یک خواننده ۳ آلبوم موسیقی نیز منتشر کند.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org