خواننده ی زن معروف ، مسلمان شد + عکس

۱۰ شهریور ۱۳۹۴

91094676618030894474 خواننده ی زن معروف ، مسلمان شد + عکس
خواننده ی زن معروف ، مسلمان شد + عکس

یک خواننده ی زن مالزیایی به طور رسمی اعلام کرد مسلمان شده است. این خواننده پاپ اهل مالزی در یک کنفرانس خبری اعلام کرد به دین اسلام گرویده است.

خانم استیسی (Stacy) که از خوانندگان معروف پاپ در مالزی است در این کنفرانس به شایعات در مورد پیوستن به دین مبین اسلام پایان داد و گفت: من بسیار خوشحالم چرا که بالاخره مسلمان شدم.

Malaysian Pop Star Reverts To Islam خواننده ی زن معروف ، مسلمان شد + عکس

این برنده آکادمی موسیقی پس از اعلام رسمی گرویدن به دین اسلام به همه شایعات در مورد خود پایان داد چرا که پیش از این ویدئویی از او در حال خواندن شهادتین منتشر شده بود که تکذیب یا تائید نشده بود.

استیسی پس از ادای رسمی شهادتین در مرکز ثبت منطقه جوهور در مالزی نام اسلامی «ام شیخه استیسی بنت انام» را برای خود برگزید.

این ستاره ۲۵ ساله موسیقی پاپ اظهار امیدواری کرد که طرفدارانش او را در مورد گرایش به اسلام به چالش نکشند و گفت: من پیش از این مسیحی بودم و به آن افتخار می کردم؛ اما گرویدن به اسلام کاری قلبی بوده و من عاشق اسلام شده ام و آمادگی دارم با تمام قلبم آن را پذیرا باشم؛ امیدوارم همه به این احساس من احترام بگذارند و من را سرزنش نکنند.

6108ce70f1 خواننده ی زن معروف ، مسلمان شد + عکس

این خواننده ی زن شایعات در مورد آشنایی با آکیم احمد از خوانندگان و بازیگران مسلمان و مسلمان شدن به خاطر او را تکذیب کرد و گفت: من به خاطر او مسلمان نشده ام و ما فعلا برنامه ای برای ازدواج نداریم.

استیسی افزود:  مسلمان شدن یک مسئولیت عظیم است و نمی توان فقط برای به دست آوردن یک شخص، تن به این مسئولیت بزرگ سپرد.

اشتراک گذاری :
۲ دیدگاه برای این نوشته
 1. رضا گفت:

  کلی فساد و فحشا انجام میدن اخرش مسلمان میشن . انگار اسلام دین کهنه ای شده و هر کافری اخرین دینش میشه اسلام . وای بحال ما که افتخار هم میکنیم ! مالزی کشور پر از فساد و کفره من انجا بودم خیلی زیاد مراکز فحشا داره . البته توی کشورهای صنعتی و پیشرفت معمولا اینه .

  • تابان گفت:

   سلام
   تو اون جامعه مسلمان شدن خیلی سخته شما چطور میتونین این حرف رو بزنین . نگه داشتن دین که سختتره . اون مسلمان شده کل لذتهای خودش رو پشت سر گذاشته . تو ایران یه علی اوشان توبه میکنه کلی طرفدار پیدا میکنه که چیز سختی هم نیست اونجا این حرکت عین دینه و کل اسلامه . درک نکردن عیب نیست فاصله است .

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org