خودکشی هنرجوی آکادمی گوگوش، برای شبکه من و تو گران تمام شد + تصاویر

۱۸ آذر ۱۳۹۲

95328104451100024818 خودکشی هنرجوی آکادمی گوگوش، برای شبکه من و تو گران تمام شد + تصاویر
خودکشی هنرجوی آکادمی گوگوش، برای شبکه من و تو گران تمام شد + تصاویر

غیبت طولانی پریسا سحرخیز از شبکه من و تو و سکوت مدیران این شبکه سبب شد تا ابهامات فراوانی در ذهن بینندگان این شبکه بوجود آید تا اینکه وی بالاخره در صفحه شخصی فیسبوک خود از جدا شدنش از شبکه من و تو خبر داد.

توضیح: صنم (مجری سابق برنامه سینما سینما) پیش از پریسا سحرخیز، به دلیل مسائل غیراخلاقی در شبکه من و تو، از این گروه جدا شده بود.

چندی پیش بود که حرف های بحث برانگیز پریسا سحرخیز، مجری و برنامه ساز سابق شبکه من و تو و بازگو کردن علت جداییش از این شبکه جنجال بسیاری را در فضای مجازی بوجود آورد.

jidhx7g8j15piimkxku خودکشی هنرجوی آکادمی گوگوش، برای شبکه من و تو گران تمام شد + تصاویر

وی در پستی جنجالی سوءاستفاده های اخلاقی و روابط  جنون آمیز برخی از کارکنان شبکه را یکی از دلیل های اصلی ترک این شبکه اعلام کرد. پریسا سحرخیز پیشتر در اقدامی جداگانه با انتشار عکس هایی از روشنا (یکی از شرکت کنندگان برنامه آکادمی گوگوش)، از تجاوز نامشروع تیام، یکی از کارمندان شبکه من و تو به روشنا و در ادامه از خودکشی نافرجام وی پرده برداشت.

guhs5k6ukw4od5lh9x6 خودکشی هنرجوی آکادمی گوگوش، برای شبکه من و تو گران تمام شد + تصاویر

بیش از چند روز از افشاگری های پریسا سحرخیز نگذشته بود که در کمال تعجب به یکباره اکانت فیسبوک شخصی وی هک و حذف گردید. حذف فیسبوک پریسا سحر خیز سوال های فراوانی را در پی داشت تا اینکه وی در توییتر خود از تهدیدهای مسئولین شبکه من و تو خبر داد.

سحرخیز که اقدام مسئولین شبکه من و تو را در هک کردن فیسبوکش غیرحرفه ای و مغایر با آزادی بیان توصیف کرد نوشت: « متأسفانه کسانی که ادعای آزادی بیان دارند وقتی نظر شخصیت و در مورد چیزی که دوست نداری میگی خیلی زود عصبانی میشن و کاملا بچگانه برخورد می کنن. باید به شبکه بگم که با بستن آی دی فیسم نمی تونید واقعیت رو از بین ببرید.من هنوز با کارهاتون مخالفم شما زن رو بازیچه خودتون می دونید.»

layvuqezgyhtti5r3e4z خودکشی هنرجوی آکادمی گوگوش، برای شبکه من و تو گران تمام شد + تصاویر

افشاگری های سحرخیز از روابط غیر اخلاقی و رسوایی تجاوز جنسی یکی از کارمندان شبکه به روشنا (شرکت کننده آکادمی گوگوش) از یک سو و از سویی دیگر رسوایی بزرگ اخلاقی رها اعتمادی (مجری اصلی آکادمی گوگوش) در تجاوز وی به یک پسر ۱۱ ساله سبب شده است تا مدیران شبکه من و تو را در برگزاری سری چهارم آکادمی گوگوش دچار سردرگمی کند.

ph01jpe2azdfjxpj1m7 خودکشی هنرجوی آکادمی گوگوش، برای شبکه من و تو گران تمام شد + تصاویر

به نظر می رسد تجاوز به یکی از شرکت کنندگان آکادمی گوگوش توسط  یکی از کارمندان شبکه من و تو که منجر به خودکشی نافرجام او شد کشمکش های شدیدی را در بین عوامل این شبکه بوجود آورده است تا آنجایی که برگزاری این برنامه را در هاله ای از ابهام تا مرز تعطیلی کشانده است.

mkiz1g9wriob8utb5 خودکشی هنرجوی آکادمی گوگوش، برای شبکه من و تو گران تمام شد + تصاویر

بولتن نیوز

اشتراک گذاری :
۶ دیدگاه برای این نوشته
 1. آراد گفت:

  ای داد روشنا رو هم …. ای داد

 2. سامی گفت:

  ای وای من خییلی نگران ندا مجری برنامه چراکه نه؟ هستم

 3. رضا گفت:

  این قضیه جدیه چون فیسبوک منو تو اغلب منتقدین من جمله خود من را بن کرد!!

  • مدیر سایت گفت:

   قابل توجه دوستان که شاید ندونند منظور از “بن” چی هست، باید بگم که بن کردن کاربر، یعنی IP اون شخص دیگه حق ورود به سایت مورد نظر را ندارد. این امر توسط مدیران سایت یا وبلاگ صورت می گیرد که یه جورایی بلوکه کردن IP کاربر هم میشه اسمش رو گذاشت.

 4. saeid گفت:

  فقط میتونم به حال خودمو افرادی که مثل خودم هستن افسوس بخورم که بیشتر وقتمونو پای برنامه ای سرف میکنیم که دم از آزادی وساخت برنامهایی در شبکه ای اجتماعی که نیست بخاطر این اخبارهایی که منتشر شده چه میشود گفت دنیارو فساد پر کرده ایرانو غیر ایرانم نداره شرمنده.

 5. parisa گفت:

  واقعا که برای این جور ادما که با زندگی مردم بازی میکنن متنفرم

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org