دانلود فیلم درگیری در شیراز به خاطر چادر نپوشیدن ستایش (نرگس محمدی)

۲۷ مهر ۱۳۹۳

09p73oducv5irf5es7e دانلود فیلم درگیری در شیراز به خاطر چادر نپوشیدن ستایش (نرگس محمدی)
دانلود فیلم درگیری در شیراز به خاطر چادر نپوشیدن ستایش (نرگس محمدی)

مراسم جشن عید غدیر در شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زرین دشت استان فارس، به خاطر قهر کردن نرگس محمدی که قرار بود مهمان اصلی این مراسم باشد، به بر هم ریختن سالن توسط حاضران منتهی شد.

«انصاف نیوز» نوشت: این مراسم که سه‌شنبه با بلیط فروشی و استقبال گسترده مردم در سالن ورزشی ۲۲ بهمن حاجی‌آباد برگزار شد، به علت تناقض محتوای برنامه با بیلبوردهای تبلیغاتی به هم خورد.

در بیلبوردهای تبلیغاتی این مراسم که در سطح شهر نصب شده بود، نوشته شده بود که برنامه با حضور نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش برگزار خواهد شد اما اتفاقاتی افتاد که علی‌رغم حضور این بازیگر در سالن، وی به روی سن نرفت.

IMG 20141008 WA0012 دانلود فیلم درگیری در شیراز به خاطر چادر نپوشیدن ستایش (نرگس محمدی)

در ابتدای مراسم، امام‌جمعه زرین‌دشت سخنرانی داشت که در پایان سخنان خود اعلام کرد که خانم نرگس محمدی امشب با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهند آمد.

IMG 20141016 WA0010 دانلود فیلم درگیری در شیراز به خاطر چادر نپوشیدن ستایش (نرگس محمدی)

اما نرگس محمدی پس از اطلاع یافتن از این سخنان، گفت که حجابش کامل است و با چادر به روی سن نخواهد رفت. اصرار بیش از حد برگزارکنندگان نیز تاثیری در تصمیم او نمی‌گذارد و این مساله باعث قهر این بازیگر از سالن می‌شود.

14 10 17 14955dfs دانلود فیلم درگیری در شیراز به خاطر چادر نپوشیدن ستایش (نرگس محمدی)

جمعیت زیاد حاضر در سالن که با وعده حضور نرگس محمدی بلیط تهیه کرده بودند وقتی متوجه شدند که قرار نیست ستایش به روی سن بیاید، شروع به اعتراض کردند که در این میان اعتراضات بالا گرفت و باعث زد و خورد و آسیب رساندن به وسایل سالن شد.

ایسنا

(حجم فایل: ۳.۷۸ مگابایت)

دانلود فیلم درگیری در شیراز به خاطر چادر نپوشیدن ستایش – نرگس محمدی

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org