دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

دانلود فیلم کامل مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی / اختصاصی پونک

۲۶ آبان ۱۳۹۳

pashai 53 دانلود فیلم کامل مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی / اختصاصی پونک
دانلود فیلم کامل مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی رفت تا دل هوادارانش رو به غم و اندوهی وصف ناشدنی مبتلا کند.

مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی ، روز یکشنبه (۲۵ آبان ۱۳۹۳) در مقابل درب اصلی تالار وحدت برگزار شد.

ما نیز با حضور در مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی در تالار وحدت تهران ، گزارشی اختصاصی به مدت ۲۰ دقیقه از این مراسم تهیه کردیم که می توانید دانلود کرده و از چندوچون برگزاری این مراسم، آگاه شوید.

در این مراسم، ابتدا آیاتی چند از قرآن مجید تلاوت گردید. پس از آن محمد علیزاده به روی سن آمد و صحبت های خودش را در خصوص مرتضی پاشایی عزیز، مطرح نمود؛ پس از آن هم آهنگی از کارهای خودش و از کارهای مرتضی پاشایی را با مردم خواند.

morteza pashai 57 دانلود فیلم کامل مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی / اختصاصی پونک

پس از محمد علیزاده، عمو و پدر مرتضی (ناصر پاشایی) به روی صحنه آمدند که پدر مرتضی پاشایی، با ذکر روزه ی حضرت علی اکبر (ع) با فرزند جوانش وداع کرد.

آخرین هنرمندی که به روی سن آمد و از مرتضی گفت، بنیامین بهادری بود که او نیز همانند علیزاده، پس از اتمام صحبت هایش، ترانه ای را به یاد مرتضی با همراهی هواداران آن مرحوم، زمزمه کرد.

هواداران پاشایی نیز در بخش انتهایی این مراسم، با سردادن شعار لا اله الا الله ، مرتضی عزیز را به سمت آرامگاه ابدی اش بدرقه کردند.

پیوست: ما نیز به همراه سیل عظیم هواداران پاشایی ، به بهشت زهرا رفتیم؛ اما همانطور که در جریان هستید مراسم خاکسپاری مرتضی پاشایی ، به دلیل حضور گسترده ی علاقمندانش در آن مکان، میسر نشد و پیکر مرتضی پاشایی عزیز، شب همان روز در ساعت ۱۹:۵۰ به خاک سپرده شد.

 دانلود فیلم کامل مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی ( حجم فایل: ۲۹۸ مگابایت)

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org