دانلود کلیپ بمب خنده از متلک گفتن رضا عطاران به دختر فرانسوی و…

۱۴ دی ۱۳۹۳

uisqzvs43eozel0okovl دانلود کلیپ بمب خنده از متلک گفتن رضا عطاران به دختر فرانسوی و...
دانلود کلیپ بمب خنده از متلک گفتن رضا عطاران به دختر فرانسوی و…

مطمئنا همه با فیلم رد کارپت ساخته ی رضا عطاران آشنا هستند؛ البته شاید خیلی ها این فیلم رو ندیده باشند. ما دراین مطلب، سکانسی از این فیلم که بسیار جالب و خنده داره رو آماده کردیم.

موضوع این سکانس از این قراره که عطاران در یک روز بارانی، یه دختر فرانسوی رو می بینه و تصمیم میگیره بهش متلک بندازه تا باهاش طرح دوستی بریزه که ناگهان اتفاقی غیرمنتظره به سراغش میاد و…

رد کارپت (Red Carpet) فیلمی به کارگردانی و نویسندگی رضا عطاران و تهیه کنندگی رضا عطاران و احمد احمدی ساخته سال ۱۳۹۲ که محصول کشور ایران و فرانسه است. فیلم سینمایی رد کارپت دومین فیلم بلند رضا عطاران پس از خوابم می آد در مقام کارگردان است.

خلاصه فیلم رد کارپت : یک عاشق سینما برای ملاقات با یکی از کارگردان‌های معروف جهان (استیون اسپیلبرگ) خود را در ایام برگزاری جشنواره کن به آنجا می‌رساند. او خود در ایران یک بازیگر جزء است، اما بازیگری تقریباً فعال به حساب می آید و پیشنهادهایی نیز برای کار دارد، اما با این‌حال قصد می‌کند با رفتن به «کن» با بزرگان صنعت سینما ملاقات کرده قدمی بزرگ بردارد، کارها و توانایی‌های خود را معرفی‌کرده و خود را به آنها بشناساند و کارهایش را گسترش دهد، و به این ترتیب، وی راهی فرانسه برای حضور در جشنواره کن و پی گیری آرزوهایش می‌شود.

دانلود کلیپ بمب خنده از متلک گفتن رضا عطاران به دختر فرانسوی (حجم فایل: ۸ مگابایت)

sq69iv6k64s5noekw8 دانلود کلیپ بمب خنده از متلک گفتن رضا عطاران به دختر فرانسوی و...

متلک گفتن رضا عطاران به یک دختر فرانسوی و ماجرای بعد از آن…

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org