دانلود کلیپ بمب خنده و معروف آقای دوشواری…!

۲۰ بهمن ۱۳۹۱

در این مطلب، کلیپ معروف و بسیار خنده دار دوشواری (دوشواری نداریم خیلی هم عالی) را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که امیدواریم لذت لازم را ببرید. حجم این کلیپ حدود ۳ مگابایت و فرمت آن نیز FLV می باشد.

توضیحات: «دوشواری» نام مستعار مردی است که در یکی از مصاحبه های برنامه «در استان»، خطاب به مجری برنامه که می پرسید «چند ساله با این دشواری اینجا زندگی می کنید؟» گفت: «دوشواری؟ خیلی هم جای خوبیه! … یکه! دوشواری نداره اینجا! خیلی هم عالی! یچ بشر، از اون روزی که من آمدم اینجا نشستم تا حالا، یه دانه چوب-چوب-چوبمه ورداشت، نبرد… نبرد، هیچ کس. کاری هم کسی با من نداره، منم هیچ بشر کار ندارم…»

این پیرمرد به سرعت تبدیل به پدیده ای اینترنتی، و نماد مبارزه در برابر زورگویی و حفظ روحیه هنگام مواجهه با دشواری ها شد. هواداران وی در صفحه ای در فیسبوک به نام “دوشواری!؟” که ادمین آن خود را “یچ بشر” معرفی میکند، گرد هم آمده اند.

Dooshvari دانلود کلیپ بمب خنده و معروف آقای دوشواری...!

دانلود کلیپ بمب خنده و معروف آقای دوشواری…! (خیلی هم عالی)

حجم فایل: ۳ مگابایت

منبع: سایت سرگرمی و تفریحی پونک

اشتراک گذاری :
۹ دیدگاه برای این نوشته
 1. زهرا گفت:

  من جز سادگی و بی الایشی چیز خنده داری ندیدم

 2. سجاد گفت:

  روی صحبتم با برخی از شهروندان کشورم هست (۱۰%مردم)
  خیلی ها این شهروند پیر رو مورد تمسخر خود قرار دادن و بهش خندیدن…سایت های اینترنتی پر است از گوشه و کنایه هایی که به این پیرمرد زده شده برای اینکه این پیرمرد کهنسال رو مضحکه خودشون قرار دادن کردن… جالبتر اینکه مردمانم خود را مسلمان مینامند…. تا دلت بخواهد ادعا داریم…. فرهنگ ۲۵۰۰ ساله ….!!!! خیلی راحت به این پیرمرد خندیدن و هنوز هم که دستش از دنیا کوتاه شده خیلی از سایت ها دست بردار نیستن و کلیپ و عکس و … براش میسازن… ..این کار اوج بی فرهنگی بود.. تمام کسانی که این پیرمرد را به سخره گرفتند باید بدانند که این پیرمرد محترم نفهمید که در سایت های اینترنتی چه غوغا و هجمه ای برای به سخره گرفتن و مضحکه قراردادنش به راه افتاده ولی… خداش فهمید… خانواده ش فهمیدن …روحش فهمید …باید جوابشو بدید
  هموطن با فرهنگ و باشعورم (!!!!!!!!!!) لطفا دست از مسخره کردن این پیرمرد بردار….
  توصیه میکنم به جای اینکه به نطق این پیرمرد بخندید به فرهنگ خود گریه کنید

 3. سلمان گفت:

  دمت گرم بابا خیلی خندیدم خداوکلیلی دم این پیرمرد هم گرم که مارو انقدر خندوند خدا حفظش کنه……..مرسی ی ی ی ی ی

 4. نیلو گفت:

  مرسی موفق باشید

 5. میلاد گفت:

  سسسسسششششششش لعنتی خیلی باحاله

 6. حسن گفت:

  بگذارید پرده از یک فرهنگ غلط دیگر بردارم اونم اینه که متاسفانه با پخش این طور فیلم ها و کلیپ ها ؛ خواسته یا ناخواسته زبان و ادبیات سایر اقوام دیگر رو به مسخره میگیرند و این خود جای بسی تفکر و تاسف هست / امروز برای آذری میخندیم فردا برای لر و فرداهایی دیگر برای رشتی و عرب و . . . و مدعیان فرهنگ ۲۵۰۰ ساله ای هستیم که متاسفانه جز ادعا چیز دیگری از آن در فرهنگ این روزهای ما دیده نمیشود

 7. آرمان گفت:

  باسلام.اول اینکه ممنونم از سایت خوبتون بابت گذاشتن این کلیپ برای شاد کردن مردم.اولن که من میخوام به اون آدم هایی که اینجا ادعای باشعوری کردن و میگن آی چرا میخندین آی اله آی بله.اولا که این پیرمرد حالا یه چیزی گفته و مردم هم خندیدن و فقط به حرف ایشون کار داشتین.دوما که تمسخر به اینجور چیزها نیست بلکه اگر خدایی نکرده میگفتن قیافش اینجوریه هرهر کر کر.. این میشد تمسخر.سوما که تو جامعه ی امروزی ما متاسفانه همه چیز رو حرام کردن حتی خنده رو!حالا که چی بشه این وسط چند نفر بیان بگن فلانه چرا به این پیرمرد بیچاره میخندید…خیلی خیلی معذرت میخوام اما اون هایی که میان اینجا و صف صت سرایی میکنن و میگن چرا میخندید و ادعاشون میشه.خودشون از آدم ها هستن تمسخر میکنند و در طول زندگی روزمره به ریش این و اون زیاد میخندند.

 8. سمیرا گفت:

  ایکاش استفاده های بهتری از این دنیای مجازی لعنتی میکردیم تا به حل شدن معضل هامون بخندیم نه به یه پیرمرد ساده که بازبون خودش حرفایی از محلش زده,ایکاش بخاطر یه لحظه خندیدن خودمون همه چیزو زیر سوال نبریم و به خودمون حق ندیم,یه لحظه فکرکنید پدر یا پدربزرگ یاعزیز خودتون بوده و اینجوری ب وسیله چندین ابلح مورد تمسخرو تحقیر قرارگرفته اون موقه میفهمید که چکارکردید وگرنه به هر چیزی خندیدن صفات ابلح هاست و ساده ترین کار……..روح اون پیرمرد شاد,برای عذر خواهی ازش هم که شده برای شادی روحش صلوات ختم کنید……

 9. پارسا عبدی گفت:

  بسیار هم جالب و مفرح و بی ضرر
  این ویدئو ، بعد از گذشت این همه سال و اینهمه تکرر ِ مشاهده ، هنوز هم لبخندم به خنده تبدیل میکند و جالب و دوست داشتنیه.

  این نوع شوخی ها، بسیار طبیعیه و بهیچ وجه در ردیف شوخی های مخرب و تمسخر محسوب نمیگردد..

  اینجا مقال محدودیه برای توضیح مفصل و تجزیه مفهومی تفکیک شوخی ها و فان های اجتماعی… که دارای زیر مجموعه عظیمیه که هرکدام دارای تفضیل و تشریح و تبیین وسیعی ست و نیاز به کلاس های مختلف جامعه شناسی با تمرکز بر موضوع مذکور دارد.

  فلذا.. الغرض اینکه به این دوستان تازه سر از تخم در آورده و تازه بدوران رسیده که دو روزه چهار کلمه رو از اینور خوندن و چهار تا حرف از اونور شنیدن، جو گیر نشوند و فاز فلسفه اخلاق در فرهنگ معاشرت و مصادیقش را برندارند!
  قابل توجه اینکه با وجود اینکه نسخه های اصیل این نوع کاریزما شاید مطبوع ‌، محسون و پسندیده بشمار برود اما نسخه های فیک َش به نحو تهوع آوری احمقانه و جلبک زده به نظر میرسد!

  و متاسفانه هشتاد-نود درصد از اظهارنظرها و افاضات افراد در رابطه با اینگونه مباحث، در لیست همان نسخه های فیگ و ساختگی و قشری و سطحی و ابلهانه قرار میگیرند و تنها عده اندکی جزو نسخه های اورجینال هستند!! 😐

  آخه دوست عزیز من…

  شما هنوز با الفبای ساده جامعه شناسی آشما نیستی و در آنالیز و بررسی خورد و بازخوردهای اجتماعی، فرق آ را از با ن درک نمیکنی و از ابجدیات تعاملات میان بشری را خبر نداری…
  معلوم نیست که این دو تا کلمه و نق زدن های ناقص و عوامانه وپوسیدهٔ شبه مدرنانا(!) را از زبان کدام ملنگی شنیده یا خوانده اید… و همان اطلاعات نصفه و نیمه را هم ناقص و کج کولهه ذخیره کرده اید و الان همچون (باقر زادهٔ سریال صمد ِ پرویز صیاد) ، افه ی (شهر ما ، خانه ی ما) را جای دستمال گردن به گردن می بندید!!

  برادر من!
  شما بی خیال!!
  اصلا شما برو توی عضلات صورت را بوتاکس تزریق کنتا هندی!
  اصلا شما خیلی موثر..
  اصلا شما ته اخلاق و انساندوستی…
  اصلا شما مددکار بی سرپرستان…
  اصلا شما فلان..
  اصلا شما بــسـار….

  ولیکن تو رو خدا این نظرات نخ نما و حال بهم زنتون رو را برای خودت نگهدار و عدم آگاهی کافی خودت نسبت به مباحث تخصصی -جامعه شناسانه در بوق و کرنا نکن!

  .
  .
  .
  هه!

  بعید میدانم که اصلا فهمیده باشید تا الان چی گفتم!

  بی خیااال!

  شما راحت باش!!
  به ادا و اطوار شبهه روشنفکرانهٔ فیک و تاریخ انقضا گذشته ت ادامه بده… موفق باشی!!!!!
  .
  .
  .

  والسلام علی من اتبع الهدی

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org