دانلود کلیپ دردناک از لحظه غرق ‌شدن ‌۲ دختر جوان در ‌دریاچه شورابیل

۲۷ دی ۱۳۹۳

d8b51f1218 دانلود کلیپ دردناک از لحظه غرق ‌شدن ‌2 دختر جوان در ‌دریاچه شورابیل
دانلود کلیپ دردناک از لحظه غرق ‌شدن ‌۲ دختر جوان در ‌دریاچه شورابیل

عصر روز پنجشنبه (۲۵ دی ۱۳۹۳) هفت دانشجو برای گرفتن عکس یادگاری روی سطح یخ بسته دریاچه شورابیل اردبیل می روند که به علت نازک بودن قطر یخ سطح دریاچه ، دو دانشجوی دختر و یک دانشجوی پسر داخل آب فرو می روند. دختران در حالی که دست در دست هم داشتند غرق می شوند و نمی توانند خود را بیرون بکشند.

یکی از شاهدان عینی گفت:  بعد از ظهر بود، داشتم از دانشگاه برمی‌گشتم که دیدم حدود ۷ یا ۸ نفر دانشجو دسته جمعی روی دریاچه شورابیل داشتند عکس یاد‎گاری می گرفتند که یک مرتبه یخ‌ها شکست؛ همه زیر آب رفتند و لحظات غرق شدن دو دختر جوان ، بسیار تلخ و دردناک بود.

بنابر این گزارش دانشجوی پسر، خود را از آب بیرون کشید و نجات یافت، اما دو دانشجوی دختر بر اثر دمای پایین آب و ناتوانی در خروج از آن غرق شدند. دخترها در حالی که دست در دست هم داشتند به داخل آب فرو رفتند و نتوانستند خود را بیرون بکشند.

یکی از این دو دانشجو ساکن شهرستان پارس آباد و دیگری ساکن مراغه بود. غرق شدن این دانشجوها درست در کناره ی دریاچه و در ۱۰ متری لبه دریاچه شورابیل اردبیل اتفاق افتاد.

des1 دانلود کلیپ دردناک از لحظه غرق ‌شدن ‌2 دختر جوان در ‌دریاچه شورابیل این کلیپ مربوط به اخبار استانی و صدا و سیمای مرکز اردبیل می باشد.
دانلود کلیپ دردناک از لحظه غرق ‌شدن ‌۲ دختر جوان در ‌دریاچه شورابیل (حجم فایل: ۱۷ مگابایت)

a72e593775 دانلود کلیپ دردناک از لحظه غرق ‌شدن ‌2 دختر جوان در ‌دریاچه شورابیل

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org