دانلود کلیپ های کنسرت فرزاد فرزین در کانادا به یاد مرتضی پاشایی

۱۰ آذر ۱۳۹۳

lgb91t6fpt9fwpjulpkx دانلود کلیپ های کنسرت فرزاد فرزین در کانادا به یاد مرتضی پاشایی
دانلود کلیپ های کنسرت فرزاد فرزین در کانادا به یاد مرتضی پاشایی

فرزاد فرزین درتاریخ ۲۹ نوامبر (شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳) در سالن John Bassette شهر تورنتو کانادا روی صحنه رفت و برای علاقمندانش به اجرای برنامه پرداخت.

همانطور که می دانید قرار بود محمد علیزاده، جایگزین مرتضی پاشایی برای کنسرت کانادا شود، اما از آنجایی که مراحل اخذ ویزا و سایر مسائل مربوطه، زمان گیر بود و این امکان را فراهم نمیکرد، فرزاد فرزین که برای برگزاری کنسرت های خودش در کانادا حاضر بود و قرار بود که کنسرتش، چند روز بعد از مرتضی پاشایی در همان مکان برگزار شود، بار سنگین این مسئولیت را به دوش کشید و هواداران خود و پاشایی را غافلگیر کرد.

به جرأت می توان گفت که با برنامه ریزی هوشمندانه ی مهدی کرد (مدیر برنامه مرتضی پاشایی) و زایا سلیمان (مدیر برنامه فرزاد فرزین) آنها توانستند با یک تیر دو نشانه را هدف بگیرند؛ اول اینکه کنسرت مرتضی پاشایی سر تاریخ مقرر برگزار شد و منجر به لغو کنسرت نشد و دوم اینکه کنسرت فرزاد فرزین هم که قرار بود جلوتر صورت بپذیرد، به تاریخ ۲۹ نوامبر بیفتد و به صورت ویژه برگزار شود.

خبرهایی که از کنسرت ۸ آذر فرزاد فرزین در کانادا به دستمان رسیده است، حاکی از آن است که کنسرت به خوبی و با استقبال بی نظیر ایرانیان ساکن تورنتو برگزار شده است.

دانلود کلیپ شماره ۱ – آهنگ نگران منی با صدای فرزاد فرزین (حجم فایل: ۴.۰۸ مگابایت)

دانلود کلیپ شماره ۲ – آهنگ جاده یک طرفه با صدای فرزاد فرزین (حجم فایل: ۴.۳۲ مگابایت)

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org