درگیری امیر تتلو و بهنوش بختیاری + تصاویر

۱۳ اسفند ۱۳۹۳

hegrp2ixini6g7zug06 درگیری امیر تتلو و بهنوش بختیاری + تصاویر
درگیری امیر تتلو و بهنوش بختیاری + تصاویر

شما هم یا مثل من که دیروز معذرت خواهى کردم معذرت میخواین به خاطر این متن زشتتون و توهینى که به هوادارامون و دعا هامون کردین یا هرگز دیگه تتلیتى نیستینو هر چه براتون پیش بیاد مسئولش خودتونید !!

پیش از این بهنوش بختیاری بازیگر طنز سینما و تلویزیون با انتشار چندین عکس در صفحه ی اینستاگرام  خود به حمایت از امیر تتلو و سبک او پرداخته بود و این خواننده ی زیر زمینی نیر که مدتی شایعه ی دریافت مجوز او بر سر زبان ها افتاده بود ، به تقدیر از این اقدام بهنوش بختیاری پرداخت .

اما در چند روز گذشته با پیشی گرفتن تعداد هواداران بهنوش بختیاری از امیرحسین مقصودلو ، این خواننده با انتشار تصویری در صفحه ی خود ، این هواداران را ساختگی دانست که این پست واکنش بهنوش بختیاری را در بر داشت ، و در نتیجه باعث ایجاد اصطکاک میان این دو هنرمند و در نتیجه هواداران این دو شد ، در بیانه های صادره از این دو هنرمند را می خوانید :

743m8esnnoiknvjy4v2n درگیری امیر تتلو و بهنوش بختیاری + تصاویر

بهنوش بختیاری :

سلام دوستانم..من نمیدونم آیا نیروی حسادت انقدر میتونه قوی باشه که حتی کسی رو که یک عمر برای این مردم خالصانه کار کرده وخنده به لبشان آورده رو هم میشه با تهمت و بی ادبی و تخریب چهره او پیش مردمش از چشم انداخت..اونم از طرف کسانی که با خوش قلبی تمام ازشون حمایت کردم..نمیدونم آیا میشه محبت و عشق مردم روستاها رو که حتی موبایلم ندارند رو خرید..اما اگه خدا بخواد به تو عزت میده..درست مثل خدابیامرز مرتضی پاشایی که متاسفانه بعضی ها به اوو جایگاهش هم حسادت کردن..دو روزه دارم توهین میشنوم و نمیدونم گناهم چیه..آدم به خاطر به ثمر رسیدن تلاش و موفقیتش در ایران تنبیه میشه..اون بیرون نزدیک هشتاد میلیون نفر انسان هست که این فضا در برابرش هیچ است و من افتخارم اینه که دورترین روستاهای این کشور رو دیدم و مردمش منو روی سر گذاشتن..این لطف اون بالایی هست..ما کی هستیم؟سپاسگزارم از توهین هاتون عشاق بدون قید وشرط..دعا کننده های هرشب. .به این سادگی نمیتونیم آدمارو به خاطر بالاتر رفتن خودمون از چشم مردم بیندازید.

اعتبار مثقال مثقال جمع میشه با اخلاق و انسانیت..نه با پست اینستاگرام.همیشه از خدا خواستم هر چی بهم میدی اول جنبه اونو بده..و حسادت و تهمت و از وجودم بگیر..از دوستانم انتظار دارم پا روی حق نگذارند و عشق بدون قید وشرط رو با شعور وادب و شخصیت اجتماعی به دوستان نشان بدید.در ضمن قابل توجه دوستان،من که یک شبه به اینجا نرسیدم و دوستانی که منو می شناسن میدونن که من از سال ٧۴ بی وقفه کار کردم و زحمت کشیدم و همیشه جواب بی معرفتی رو با معرفت دادم.کاشکی کسایی که توهین و بی ادبی می کنن،پست های چهار ماه قبل من رو ببینن که من چطوری به حرمت موسیقی با نهایت احترام و خوش قلبی دو پست از کسی که تا حالا ندیدم گذاشتم و دفاع کردم
مرسی که جوابم رو اینجوری با نا جوانمردی دادین..ما فیک..شما طبیعی..ما بد شما خوب..شما اول..اول..در پناه حق…یاعلی.

2nj0k1sgbng4cnmsqn9 درگیری امیر تتلو و بهنوش بختیاری + تصاویر

امیر تتلو :

خوب اولا که من منظورم خانم بختیارى نبود و خیلیا بودن که لایکارو توش کردن ولى ما مثل همیشه حرفو انداختیم زمین و اونى که صاحبش بود ورش داشت !!! عرضم به حضورشون که من هنوز هم نمیدونم ایشون کى هستن ولى چون تتلیتی بودن ما حمایت کردیم و فالورشون رفت بالا ولى نه دیگه نهصد هزارتااااا !!! جنگه مگه !؟؟؟ باز اگه خانم حاتمى یا مثلا على کریمى انقدر میشد یه حرفى !!! در ضمن شما از سال ٧۴ کار کردى پولشو گرفتى !!! منت گذاشتن نداره که !! الانم همه جاى ایران اگه رفتین واسه شعبه ى پاندوراتون و تبلیغات و پولتون بوده وگرنه عاشق چشم و ابروى مردم نبودین !!! خوش بختانه من یکى از همه چى خبر دارم حتى چیزایى که نمیبینم !!!! من هر روز پروفایلارو چک میکنم شما که خودم یه ماه پیش شاتتون کردم دویست هزارتا بودین چطور یه شبه شدین پونصد هزارتا ؟!؟؟ روز هشتصد هزارتاییم چکتون کردم شدین هفتصد هزارتا !!!! و روز نهصد هزارتاییى هشتصد هزارتا بودین چه جورى یه شبه شد نهصد و پنج هزارتا بعد لایکاتون بیست هزارتاس!!! تازه پستى که دو هفته پیش گذاشتین !!!! من حواسم بدجورى جمع هستش متاسفانه !!!! شما هم یا مثل من که دیروز معذرت خواهى کردم معذرت میخواین به خاطر این متن زشتتون و توهینى که به هوادارامون و دعا هامون کردین یا هرگز دیگه تتلیتى نیستینو هر چه براتون پیش بیاد مسئولش خودتونید !!!! دوروز که چیزى نیست اون زرشک طلایى به کل از بین رفت چون فکر میکرد هواداراى ماهم مثل مال خودشون فیکن !!! در ضمن این تیکه ها که بهم میندازین خودم نوشتمشون رو کاغذ : بابا قوى قدرتمند …!

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. پیام یاردکو گفت:

    تتلو اومده گفته که دعاهای شبونه مارو‌مسخره کردید؟خواستم بگم کسی که با قضاوتهای نابجا و‌با تحریک‌کردن تعداد زیادی طرفدار بی ادب که دهنشون پر شده از الفاظ رکیک و‌ناسزا،شما بگو که به این شکل دعا کردن،مسخره نیست؟ما از نفس دعا کردن ایراد نمی گیریم،اما از کسانی که شایستگی صحبت کردن با خدارو‌ ندارن انتقاد کردیم.تتلو تو‌چطور دیشب این همه قلب مردم کشورتو‌ شکستی و با ادعای پاکی روح،دعاتو‌‌ نوشتی؟!این گونه دعا کردن حتی خدارو به بازی گرفتن هستش.کسایی که چند دقیقه قبل به ادمای پاک،به زنان و دختران نجیب که اصلا نمی شناسنشون تهمت فاحشگی می زنن،پس چطور می تونن با خدایی که بر همه چیز اگاهه هم صحبت بشن.وای بر شما که خدارو به بازی گرفتید،حق دارید چون همانند زنان و‌دختران پاکی‌که بهشون تهمت زدید خدارو هم نمی شناسید.خانوم بختیاری منظورشون از دعا‌کننده های شبانه همین گروه از اشخاص بودند.با نوشتن اسم خدا رو بدنت که خدا شناس نمی شی!با کشیدن قلب رو بدنت که ادم خوش قلبی نمیشی!همون طور که با کشیدن عکس مارادونا رو پاهات،مارادونا نخواهی شد!.وای به حال مملکتی که بخواد تو فوتبالشو درست کنی!که بخواد تو موسیقیشو بالا ببری !که بخواد تو،دعا کردنو خدا پرستیو،یادش بدی!!خدا بیامرزه فروغ فرخ زادو که می گفت:باید به فکر درمان ذهن های فاحشه بود…!خدا بیامرزه امثال ناصر حجازیو که این روزو ندید که فوتبال مملکتش به چه کسی بند شده!خدا بیامرزه هایده و مهستیو که امروزو ندید که موسقیه کشورش دست به دامن کی شده!!

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org