دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

درگیری جواد نکونام و سید جواد هاشمی جالب شد!

۷ شهریور ۱۳۹۵
مربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید به احترام نام بزرگ ایران تا پس از دو بازی پیش رو سکوت در پیش گرفته اما بعدا درباره موضوعات مطرح شده با ارائه ادله صحبت خواهد کرد.

resizer nld2a20c3ecf56d7f درگیری جواد نکونام و سید جواد هاشمی جالب شد!

جواد نکونام در پاسخ به این سوال که واکنش شما به موضوعات مطرح شده پس از بازی اخیر چیست، گفت: در اول باید یادآوری کنم که اولویت اصلی ما در حال حاضر تیم ملی است. من به شخصه در دوران فوتبالی ام و حالا که وارد عرصه مربیگری شده ام همواره منافع مردم و کشور برایم در اولویت بوده است.

وی افزود: ما هر چه داریم از کشورمان است و این اصلا شعار نیست و مطمئنا تا جایی که در توان داریم باید پایبند به اولویتهای ایران عزیزمان باشیم.

به شخصه اینجانب خود را  همیشه هوادار و حامی هنر ناب ایرانی میدانم، البته باید ذکر کنم که این شامل افرادی میشود که لیاقت یدک کشیدن نام هنرمند را داشته باشند.

او درباره برخی اظهارنظرها در روزهای اخیر هم گفت: راجع به این سیاه لشگرها و افرادی که به نام بازیهای خیریه  قصد بازپرداخت بدهیهای گذشته خود را دارند و مغازه ای باز کرده اند بعد از دو بازی مهم تیم ملی حتما با ارائه ادله و مطالب کافی صحبت خواهم کرد.

ورزش سه

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. جواد چورلی گفت:

    آقای سید جواد حسینی سیاه لشکر نمی باشد بلکه یک بازیگر توانا ودوست داشتنی میباشد.وهر گز برای رفع مشکلاتش مغازهای باز نکرده ونمکن ودردل تمامی مردم ایران جای دارد .اگر مطلبی هم گفته برای عزت وشرف یک ایرانی بیان نموده.بهتر است آقایونی که به ایشان این مطالب بیهوده را مینویسند به گذشته خودشان برگردنند.

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org