دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

درگیری صلاح با فدراسیون فوتبال مصر بالا گرفت

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

محمد صلاح ستاره مصری لیورپول بر سر مسائل حقوقی با فدراسیون فوتبال کشورش درگیر شد.

شهرت محمد صلاح ملی پوش مصری که اخیرا در رقابت‌های لیگ جزیره بسیار خوش درخشیده است و گلزنی‌های او باعث شده تا رقیب لیونل مسی و کریس رونالدو خوانده شود، برای او دردسر ساز شد.

ستاره مصری از استفاده غیر مجاز تصاویرش توسط فدراسیون فوتبال مصر ناراضی است؛ بنابراین گزارش تصویر این بازیکن توسط اپراتور تلفن همراه که حامی مالی تیم ملی مصر است روی هواپیما‌های یکی از شرکت‌های هوایی این شرکت، طراحی شده است.

96 12 c13 2325 درگیری صلاح با فدراسیون فوتبال مصر بالا گرفت

صلاح ۲۵ ساله این اقدام فدراسیون را غیر قانونی می‌داند، چون بدون اجازه او از تصویرش استفاده شده است.

این در حالی است که صلاح قراردادی شخصی با یک اپراتور همراه دیگر دارد که رقیب حامی مالی فدراسیون شمرده می‌شود و این مسئله ممکن است برای بازیکن دردسر شود.

او در این باره گفت:با عرض معذرت باید بگویم که این یک جرم جدی است و تصمیم داشتم تا این مشکل با صحبت حل شود، اما با شرایط فعلی گویا حرف زدن سودی ندارد.

به گفته رامی عباس مدیر برنامه‌های صلاح، فدراسیون فوتبال مصر به تماس‌های او پاسخ نمی‌دهند و تلاشی برای حل این مشکل نمی‌کنند.

منبع: yjc.ir
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org