دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

دیدار با مرتضی پاشایی در نوروز ۹۴ + عکس

۲۲ اسفند ۱۳۹۳

دیدار با مرتضی پاشایی در نوروز 94 + عکس
دیدار با مرتضی پاشایی در نوروز ۹۴ + عکس

اولین قسمت از مجموعه شبکه نمایش خانگی آقای خاص درباره زنده یاد مرتضی پاشایی در نوروز ۹۴ توزیع می‌شود.

سیدجواد هاشمی کارگردان سینما و تلویزیون  با اشاره به اینکه در حال تدوین نهایی مجموعه شبکه نمایش خانگی «آقای خاص» است، گفت: تهیه‌کنندگی و تدوین این مجموعه شبکه نمایش خانگی را برعهده دارم و امیدوارم بتواند به عنوان هدیه نوروزی قسمت اول آن در نوروز ۹۴ در شبکه نمایش خانگی منتشر شود.

دیدار با مرتضی پاشایی در نوروز 94 + عکس

وی با اشاره به اینکه مجموعه «آقای خاص» مستندی درباره زنده‌یاد مرتضی پاشایی خواننده محبوب پاپ است، توضیح داد: این مجموعه به بررسی چگونگی رسیدن مرتضی پاشایی به جایگاهش در حوزه موسیقی پاپ است و سعی کردیم به صورت اجمالی در ۵ قسمت زندگی این پدیده موسیقی را بررسی کنیم و برای آن از آرشیو خانوادگی و دوران کودکی، نوجوانی و از زمانی که آهنگسازی و خوانندگی را آغاز کرده استفاده کرده ایم.

این کارگردان و تهیه کننده سینما در پاسخ به اینکه در این مستند از نظرات کارشناسان استفاده شده است یا خیر؟ توضیح داد: یک قسمت از این مجموعه مختص موافقان و مخالفان مشایعت بزرگ و متفاوت پیکر این هنرمند است، همچنین بخش هایی از آن به نظرات دکتر اباذری نسبت به این خواننده مربوط است. در بخش های از این قسمت شاهد نقدهای چالشی تعدادی از کارشناسان حوزه موسیقی و جامعه شناسی هستیم که می تواند برای مخاطب جذاب و دیدنی باشد.

مستند مرتضی پاشایی که با نام آقای خاص عرضه خواهد شد به به کارگردانی شاهین صمدپور و با هماهنگی خانواده زنده یاد پاشایی ساخته شده است.

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
 1. mahsa گفت:

  چه روزی و ساعت چند پخش میشه؟
  —————————————————————————–

  پاسخ:

  دوست عزیز مشخصه که متن خبر رو کامل قرائت نکردید…

  این مستند قراره که قسمت به قسمت از شبکه نمایش خانگی به بازار عرضه بشه. یعنی باید به مراکز فرهنگی هنری مراجعه کنید، پول بدید و این مستند رو تهیه فرمائید!

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org