رابطه جنسی معلم فیلیپینی با زنان هرزه + عکس

۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

09523124354389432019 رابطه جنسی معلم فیلیپینی با زنان هرزه + عکس
رابطه جنسی معلم فیلیپینی با زنان هرزه + عکس

«یوهی تاکاشیما» ۶۴ ساله طی ۲۵ سالی که به فیلیپین سفر داشته، با زنانی ببین سن ۱۴ تا ۷۰ سال رابطه جنسی برقرار کرده است. این معلم ۶۴ ساله وقتی در هتلی در مانالیا، پایتخت فیلیپین مشغول ارتکاب جرم و عکس‌برداری از اعمال خود بود، بازداشت شده است.

پلیس تاکنون ۱۴۷۶۰۰ قطعه عکس از محل زندگی این فرد کشف کرده که در بیش از ۴۰۰ آلبوم مختلف نگهداری می‌شده است.

A teacher with 12 thousand Slut scandal photo topnaz com 1 رابطه جنسی معلم فیلیپینی با زنان هرزه + عکس

تاکاشیما، اهل یوکوهما ، به پلیس گفته ارتکاب جرم و رابطه جنسی را از سال ۱۹۸۸ زمانی که به مدرسه‌ای ژاپنی در شهر مانالیا انتقال یافت، آغاز کرده است.

او تاکید کرده رهایی از معنویات اخلاقی ، از فشار سنگینی که روی دوش خود احساس می‌کرد کاسته است.

طبق گزارش منابع رسمی، یوکوهما بعد از اتمام دوره ۳ ساله انتقال به مانالیا، طی سفرها و تعطیلات مختلف به فیلیپین بازگشته و به اقدامات خود ادامه داده است.یک افسر پلیس ژاپن می‌گوید: «تاکاشیما از سال ۲۰۱۳ تحت نظر بود و در نهایت در سال ۲۰۱۴ در مانالیا دستگیر شد».سرپرست وزارت آموزش و پرورش یوکوهاما نیز به رسانه‌ها گفته: «تاکاشیما در سال ۱۹۷۵ به عنوان معلم مشغول به کار شد و بین سال‌های ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۱ در فیلیپین به سر برد. او همچنین از سال ۲۰۰۸ تا زمان بازنشستگی خود در سال ۲۰۱۱ به عنوان ناظم و مدیر ادامه فعالیت داد».

این مقام دولتی تاکید کرد: «اگر این ماجرا حقیقت داشته باشد، بسیار تاسف‌برانگیز خواهد بود و این اتفاق مسئولین دولتی را مجبور خواهد کرد تا با اعمال قوانینی سخت و جدید، از رخ دادن این‌گونه رفتارهای ناپسند پیشگیری کنند».
A teacher with 12 thousand Slut scandal photo topnaz com 2 رابطه جنسی معلم فیلیپینی با زنان هرزه + عکس
رابطه جنسی معلم با زنان هرزه
اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org