راز طلاق جنجالی / در هواپیمای خصوصی برد و آنجلینا چه گذشت!؟ + تصاویر

۳ مهر ۱۳۹۵

منابع آگاه در چند روز اخیر گزارش داده‌اند که برد پیت به دنبال اتفاقات رخ داده در هواپیمای خانوادگی و خصوصی‌شان در روز چهارشنبه گذشته، به اتهام “کودک آزاری” توسط FBI و اداره خدمات کودک و خانواده‌ی لس آنجلس تحت بازجویی قرار گرفته است.

راز طلاق جنجالی دو ستاره

گفته شده که جزئیات بیشتر منتشره از آن اتفاق باعث شده تا آنجلینا جولی، همسر وی، درخواست طلاق دهد و درخواست حضانت کامل شش فرزندشان را تقدیم دادگاه کند.

هفته‌نامه آمریکایی US Weekly نوشت که دست کم بخشی از درگیریِ آن‌ها ضبط شده است. در همین ارتباط هفته نامه آمریکاییPeople  و همچنین وبسایت TMZ نیز گزارش داده‌اند که پسر ۱۵ ساله برد پیت و آنجلینا جولی مدکس (Maddox) در دعوای این دو دخیل بوده است.

تی ام زی نوشت که «جزئیات دقیق آن ماجرا مشخص نیست،» اما شخص ناشناسی که اداره خدمات کودک و خانواده‌ی لس آنجلس (DCFS) را در جریان گذاشته می‌گوید که «برد پیت هنگام بازگشت خانواده از نیس فرانسه به مدکس حمله کرده است.» تی ام زی نوشت:

بلافاصله پس از آنکه هواپیما روی زمین نشست، برد و آنجلینا شروع به بحث کردند و مدکس برای دفاع از مادرش وارد بحث شد. به ما گفته شده که برد به یکباره به سمت آن پسرش حمله‌ور شده و آنجلینا نیز برای متوقف کردن شوهرش، خودش را بین آن‌ها انداخته است.

هفته نامه پیپل که در طول هفته اخیر به روایت برد پیت از ماجرای طلاق پرداخته بود، گزارش داد که برد پیت در جریان آن درگیری «مدکس را نزده است.» یکی از منابع نزدیک به پیت به پیپل گفت:
برد پیت مست بود و یک بحث بین او و آنجلینا بالا گرفت. یک بگو مگوی پدر و پسری ایجاد شد که آنطور که باید مدیریت نشد و جنجال بالا گرفت.

آن منبع می‌گوید که برد پیت پسرش را مورد ضرب و شتم قرار نداد. آن منبع تاکید دارد که «بحث به هیچ وجه به مرحله درگیری فیزیکی نرسید و هیچ کس آسیب فیزیکی ندید. برد پیت اصلا به صورت پسرش سیلی نزد. او چنین کاری نکرد. او دستانش را روی صورت پسرش گذاشت، درست است، آن هم به خاطر این بود که درگیری داشت از کنترلشان خارج می‌شد.»
برد پیت و مدکس

آن منبع نزدیک به برد پیت می‌گوید که هرگونه اتهامی فراتر از این «ترکیبی از مبالغه و دروغ‌گویی است. آن‌ها یک جنبه – اینکه دعوا از کنترل خارج شد و به نقطه قابل تاسفی رسید و DVFS هم وارد ماجرا شده – را گرفته‌اند و از آن برای گرفتن حضانت فرزندان سو استفاده می‌کنند.»

لینی لوئی در پایگاه لینی گاسیپ نوشت که هفته نامه پیپل به نحوی جمله زیر را از گزارش خود حذف کرد: «منبع نزدیک به برد پیت می‌گوید که این ستاره “خیلی مست نبوده” و اینکه او کاملا تمام جزئیات آن روز عصر را به یاد دارد.»

تی ام زی نیز نوشت که منابع وابسته به آنجلینا جولی و برد پیت بر سر اینکه آیا برد پیت هنگام درگیری مست بوده یا خیر، توافق ندارند و به همین دلیل این نکته نامشخص می‌ماند. در گزارش دیگر این پایگاه حتی آمده که هواپیمای خصوصی آن‌ها برای سوخت‌گیری در فرودگاه مینه‌سوتا فرود آمد که «در همان زمان، شاهدین عینی مشاهده کردند که برد پیت کنترل خودش را از دست داده است.»

برد پیت می‌بایست یک اظهارات خودش در مورد اتهامات وارده را به صورت رسمی منتشر کند. یو اس ویکلی در گزارش خود نوشت: «بر اساس ویدیویی منتشره می‌توان گفت که پیت کاملا مست است و فریاد می‌کشد، اما هیچ درگیری فیزیکی در این ویدیو قابل مشاهده نیست.»

پایگاه  TMZ در گزارشی نوشت که برد پیت برای دریافت حضانت مشترک فرزندانش همچنان تلاش خواهد کرد.

pmdgsdyymf608dw6r0w3 راز طلاق جنجالی / در هواپیمای خصوصی برد و آنجلینا چه گذشت!؟ + تصاویر
آنجلینا جولی هنگام پیاده شدن از هواپیما
w52s4dfqkibajfqt2f5n راز طلاق جنجالی / در هواپیمای خصوصی برد و آنجلینا چه گذشت!؟ + تصاویر

hq1i96w18cy8t22d7vcb راز طلاق جنجالی / در هواپیمای خصوصی برد و آنجلینا چه گذشت!؟ + تصاویر

9xb1zvxxpb6lw3skmwtb راز طلاق جنجالی / در هواپیمای خصوصی برد و آنجلینا چه گذشت!؟ + تصاویر

4pfg7tclyc600stf4mab راز طلاق جنجالی / در هواپیمای خصوصی برد و آنجلینا چه گذشت!؟ + تصاویر

1zhjfoh8afzxpj42hb9 راز طلاق جنجالی / در هواپیمای خصوصی برد و آنجلینا چه گذشت!؟ + تصاویر

j1ydbp1d3to63twm0vox راز طلاق جنجالی / در هواپیمای خصوصی برد و آنجلینا چه گذشت!؟ + تصاویر

فرادید

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org