راز قتل ستاره جوان موسیقی فاش شد + تصاویر

۲۲ خرداد ۱۳۹۵

resizer nlda779dfa44f8bbe راز قتل ستاره جوان موسیقی فاش شد + تصاویر
راز قتل ستاره جوان موسیقی فاش شد + تصاویر

تحقیقات پلیس آمریکا درباره حادثه قتل «کریستینا گریمی» ستاره موسیقی به نکات جالب توجهی پیرامون حادثه تیراندازی و مرگ وی انجامید.

تحقیقاتی که بعد از حادثه تیراندازی روز گذشته که منجر به کشته‌شدن یک خواننده آمریکایی شد نشان می‌دهند که ضارب سراسر آمریکا را به دنبال این خواننده بوده تا وی را به قتل برساند.

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس، پلیس فلوریدا با انتشار تصویری اعلام کرده فرد مظنون به تیراندازی، جوانی ۲۷ ساله به نام «کوین لویبل»(Kevin Loibl) بود که پس از تیراندازی به خواننده، خود را نیز کشت.

k1kbv4by2j3eqpow4jh راز قتل ستاره جوان موسیقی فاش شد + تصاویر

به گفته پلیس، وی در حادثه دیروز دو اسلحه و یک چاقوی شکاری به همراه داشته است.

به گفته سخنگوی پلیس فلوریدا- «کوین لویبل» ۲۷ ساله که اهل سن‌پترزبورگ ایالت فلوریدا است، دو بار و بعد از دو کنسرت «کریستینا» در اورلاندو و فلوریدا از وی امضاء گرفته است.

«گریمی» ستاره ۲۲ ساله موسیقی که پس از انتشار ویدئوهایش در یوتیوب و شرکت در برنامه تلویزیونی «ویس» (the voice) شناخته شد، روز شنبه پس از اجرای کنسرتش در شهر اورلاندو، هنگامی که در حال امضا دادن به هوادارانش بود هدف گلوله قرار گرفت و سپس در بیمارستان درگذشت.

bao3fb2w3x6bvtrhxi3 راز قتل ستاره جوان موسیقی فاش شد + تصاویر

«جان مینا»(John Mina) رئیس پلیس اورلاندو به خبرنگاران گفت: “هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه آنها همدیگر را می‌شناختند وجود ندارد و در حال حاضر پلیس برای کشف انگیزه ضارب در حال بررسی گوشی تلفن همراه وی است.

به گفته «مینا» برادر «گریمی» که در صحنه حادثه با ضارب گلاویز شده بود از واردشدن آسیب بیشتر جلوگیری کرده است؛ وی با مطرح کردن این موضوع علت مرگ «کوین» را خودکشی اعلام کرد.

8k71owmw20az12q4l4 راز قتل ستاره جوان موسیقی فاش شد + تصاویر

بر اساس این گزارش، تحقیقات در این رابطه همچنان ادامه دارد و به احتمال زیاد رازهای دیگری از پشت پرده این حادثه بر ملا خواهد شد.

تسنیم

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org