رامبد جوان و سحر دولتشاهی از هم جدا شدند؟

۱۸ آذر ۱۳۹۳

1xsr9qf9526zsuobc3x رامبد جوان و سحر دولتشاهی از هم جدا شدند؟
رامبد جوان و سحر دولتشاهی از هم جدا شدند؟

آیا رامبد جوان از سحر دولتشاهی جدا شده است و با نگار جواهریان ازدواج کرده است…؟

q6d2xlr8hmogbqzuyit رامبد جوان و سحر دولتشاهی از هم جدا شدند؟

 شبکه های اجتماعی علاوه بر جذابیت و خاصیت سرگرم کنندگی که دارند خیلی اوقات درد سر ساز هم می شوند. این موضوع برای افراد عادی شاید آنقدرها هم بغرنج نباشد اما وقتی پای هنرمندان و چهره های مطرح به میان می آید ماجرا فرق می کند. کافی است هنرمندی که قرار است عکس یا نوشته ای را در یکی از این شبکه ها به اشتراک بگذارد کمی بی دقتی کند تا کلی حرف و حدیث برایش به وجود بیاورند. البته گاهی اوقات هم این حرف و حدیث ها رنگ و بوی واقعی به خود می گیرند و به واقعیت تبدیل می شوند. شاید اینجا باشد که مثال تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها مصداق درستی پیدا می کند.

بعد از انتشار عکس های پی در پی رامبد جوان با نگار جواهریان و بدون حضور همسرش سحر دولتشاهی بود که شایعاتی درباره جدایی این زوج بازیگر دهان به دهان چرخید.

3lym8zb3ogy5036zal2 رامبد جوان و سحر دولتشاهی از هم جدا شدند؟

هر کدام از این بازیگران در شبکه های اجتماعی صفحه ای اختصاصی دارند و مخاطبان و طرفداران آنها نظرات مختلفی را با انها به اشتراک می گذارند. خیلی وقت بود که سحر دولتشاهی عکسی با همسرش رامبد جوان نگذاشته بود و همین علامت سوال بزرگی برای پیگیران این ماجرا بود. شنیده ها حکایت از جدایی این دو بازیگر داشت و سایت های مختلفی هم این خبر را منتشر کردند. گرچه تا کنون هیچ خبر رسمی مبنی بر ازدواج جوان با جواهریان منتشر نشده اما آنها در محافل مختلفی با یکدیگر دیده شدند.

ge0uwz9izp6jokw2c8u5 رامبد جوان و سحر دولتشاهی از هم جدا شدند؟

و اما عکس زیر شاید این شایعه را بسیار پر رنگ تر و حقیقی تر نشان دهد.

yedpt6mxkxreenpyuroz رامبد جوان و سحر دولتشاهی از هم جدا شدند؟

رامبد جوان و نگار جواهریان

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org