حمایت آزاده نامداری از عادل فردوسی پور

آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون در خصوص اتفاق پیش آمده در مورد عدم حضور کارلوس پویول، مهمان اسپانیایی ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه با عادل فردوسی پور همدری کرد.

رتبه اول: محمدرضا گلزار و همسرش ! + تصاویر

۱۸ مهر ۱۳۹۳

g8tw3tl4g0hyokg99u4 رتبه اول: محمدرضا گلزار و همسرش ! + تصاویر
رتبه اول: محمدرضا گلزار و همسرش ! + تصاویر

محبوب ترین هنرپیشه سینما در فضای جست‌وجوی اینترنتی چه کسی است؟

پا گذاشتن به دنیای هنرپیشه‌ها و چهره‌ها کار سختی نیست. کافی است با یک کلیک اسم‌شان را در گوگل جست‌وجو بزنید و با هزاران صفحه و کلی اطلاعات و کرور کرور عکس روبه‌رو شوید. اما در همین جست‌وجوی ساده، اتفاقات جالبی در جریان است. فکر می‌کنید کدام ستاره سینمای ایران بیش از بقیه نامش سرچ شده است؟ مهم‌ترین لینک درباره او چیست؟

اگر یک «دو» به اسمش اضافه کند، چه نتیجه‌ای دارد؟ چه عبارت‌هایی بیش از همه درباره هر یک سرچ شده است و بامزه‌ترین جست‌وجو را رقم بالا که در ده‌تای اول جست‌وجو درباره یک چهره وجود دارد، چه عبارتی است؟

در میان ستاره‌ها، نام ۲۰ نفر را انتخاب کرده‌ایم و به همه این سوالات پاسخ داده‌ایم و در نهایت محبوب‌ترین ستاره سینمای ایران در فضای جست‌وجوی اینترنتی را کشف کرده‌ایم. بابت همراهی صمیمانه از گوگل عزیز متشکریم!

 ** محمدرضا گلزار

با جست‌وجوی عبارت « محمدرضا گلزار » ۳ میلیون و ۴۸۰ هزار صفحه به شما ارائه می‌شود. اولین پیج با این جست‌وجو، ویکی پدیای فارسی گلزار است. اگر تنها یک فاصله بعد از این عبارت بگذارید، ۱۰ تا از پر سرچ‌ترین عبارت‌ها می‌آید که در این میان رتبه اول با این عبارت است: «محمدرضا گلزار کجاست» و وقتی همین عبارت را سرچ کنید، اولین پیجی که به شما ارائه می‌شود (که البته یعنی بیش از بقیه پیج‌ها با سرچ این عبارت کلیک خورده است) پیجی است که در آن اطلاعاتی درباره ماشین گلزار در آن وجود دارد!

با جست‌وجوی کلمه «محمدرضا» در گوگل، ۱۰ تا اسم به شما ارائه می‌شود که البته محمدرضا گلزار، در رده اول این ۱۰ تاست. با اضافه شدن یک «و» به این عبارت، بیشترین سرچ مربوط به «محمدرضا گلزار و همسرش» است که در سرچ، ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار نتیجه در بر خواهد داشت.

بعد از آن «محمدرضا گلزار و آیشواریا رای» در مقام دوم است که ۲۱۷ هزار صفحه را شامل می‌شود. و پر سرچ‌ترین عبارت با نام گلزار، بامزه‌ترین نتیجه این عبارت است. «محمدرضا گلزار و هلن»

y2zuk4n1dzlmupjec3j رتبه اول: محمدرضا گلزار و همسرش ! + تصاویر

** بهرام رادان

اگر عبارت «بهرام رادان» را در گوگل جست‌وجو کنید، اولین پیجی که باز می‌شود، ویکی‌پدیا فارسی رادان است و البته سرچ با این عبارت ۲ میلیون ۷۶۰ هزار صفحه، نتیجه خواهد داشت با یک فاصله بعد از این عبارت، بیشترین سرچ مربوط به «بهرام رادان فیسبوک» می شود که در سرچ‌ هم پیج رادان در این شبکه اجتماعی ارائه خواهد شد.

اگر «و» را اضافه کنیم، «بهرام رادان و همسرش» با یک میلیون ۶۲۰ هزار صفحه بیشترین بار سرچ را دارد و بعد از آن عبارت «بهرام رادان و گلشیفته فراهانی» با ۴۳۲ هزار نتیجه، در مقام دوم است.

با سرچ نام «بهرام» در گوگل، «بهرام مشیری» در مقام اول است و بهرام رادان بعد از او در رده دوم ۱۰ تای پرسرچ‌ عبارت «بهرام» قرار دارد . بهرام مشیری، برنامه‌ساز تلویزیونی در شبکه ماهواره‌ای است که حملاتش به اسلام دستمایه خنده و طنز‌پردازی است.

در میان ۱۰ تا سرچ بالا با عبارت «بهرام رادان» با مزه‌ترین مربوط به «بهرام رادان و شیطان‌پرستی» است که به حاشیه‌های آلبوم «روی دیگر» و کلیپ‌های تصویری و گریم او مربوط می‌شود.

uwhiimab5x83qvws21q رتبه اول: محمدرضا گلزار و همسرش ! + تصاویر

** مهناز افشار

۶ میلیون و ۷۴۰ هزار صفحه با سرچ عبارت «مهناز افشار» در گوگل باز می شود که اولین آن ویک‌پدیای فارسی خانم افشار است با یک فاصله عبارت «مهناز افشار فیسبوک» بیشترین بار جست‌وجو شده است ک اولین نتیجه‌اش هم پیج او در فیسبوک است.

جالب است که وقتی یک «و» به مهناز افشار اضافه کنید، عبارت «مهناز افشار وارد غزه شد» با ۳۴۰ هزار نتیجه بیشترین بار جست‌وجو شده است. در ۱۰ تای اول سرچ نام «مهناز» این هنرپیشه در رده اول جست‌وجو قرار دارد. بامزه‌ترین جست‌وجوی پربیننده در گوگل با نام مهناز افشار، عبارت «مهناز افشا و محمدعلی رامین» است.

رامین، پدرشوهر خانم افشار و معاون سختگیر مطبوعاتی ارشاد در زمان ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد بوده است.

1pccw3q943ug7b3ismlg رتبه اول: محمدرضا گلزار و همسرش ! + تصاویر

**الناز شاکردوست

سرچ عبارت «الناز شاکردوست» ۶ میلیون و ۳۷۰ هزار نتیجه در بردارد. اولین پیجی هم که باز می‌شود، وبلاگی شخصی است با این تیتر: «عکس لورفنه الناز شاکردوست»! حالا اگر یک فاصله به این عبارت بدهیم، «الناز شاکردوست facbook» بیشترین بار سرچ شده و اولین تیجه‌اش هم پیجی است با این عنوان: «به فیسبوک خوش آمدید»! با اضافه شدن «و» بالاترین سرچ مربوط به عبارت «الناز شاکردوست و فرزاد حسنی» با یک میلیون و ۴۹۰ هزار صفحه در نتیجه است.

در سرچ کلمه «الناز» در ۱۰ تازی اول، الناز شاکردوست در رده اول قرار داد و با مزه‌ترین سرچ بالا، مربوط به عبارت «الناز شاکردوست و ماشینش» است.

ycpgp4wfd76d3nuu6hmh رتبه اول: محمدرضا گلزار و همسرش ! + تصاویر

**مهتاب کرامتی

۸۵۱ هزار صفحه نتیجه سرچ عبارت «مهتاب کرامتی» است و اولین پیجی که با این جست‌وجو به شما ارائه می‌شود ویکی‌پدیای فارسی کرامتی است.

با یک فاصله بد از این عبارت، «معتاب کرامتی عکس جدید» بیشترین بار سرچ شده است و جالب اینکه در این جست‌وجو، اولین (و در اصل کلیک‌خورترین) پیجی که باز می‌شود یک فرم دوست‌یابی است با تیتر: «عکس‌های خفن مهتاب کرامتی در سال ۹۲» «و» در تلفیق با عبارت مهتاب کرامتی، بیشترین سرچ را به عبارت «متهاب کرامتی و بابک ریاحی‌پور» با ۹۲ هزار صفحه نتیجه در بردارد و بعد از آن عبارت «مهتاب کرامتی و وحید نوبهار» با ۳۰ هزار و ۴۰۰ صفحه نتیجه قرار دارد. مهتاب کرامتی در رده اول ۱۰ تای پرسرچ‌ با نام «مهتاب» قرار دارد و با نمک‌ترین جست‌وجو نیز مربوط به عبارت «مهتاب کرامتی و فرزند معلولش» است فرزندش کجا بود؟

digaqfep40l6p39jjxd رتبه اول: محمدرضا گلزار و همسرش ! + تصاویر

**حامد بهداد

۲ میلیون و ۱۲۰ هزار صفحه بعد از سرچ عبارت «حامد بهداد» به شما ارائه می‌شود و اولین پیجی هم که با جست‌وجوی این عبارت به آن می‌رسید ویکی‌پدیای فارسی حامد بهداد است. با یک فاصله، «حامد بهداد فیسبوک» بیشترین بار سرچ شده است. «حامد بهداد و همسرش» بیشترین سرچ را با اضافه کردن «و» به خود اختصاص داده و ۷۰۶ هزار صفحه نتیجه دارد. بعد از ان «حامد بهداد و الناز شاکردوست»

بالاترین رتبه سرچ را به خود اختصاص داده که ۷۸۷ هزار نتیجه می‌د‌هد. اگر عبارت «حامد» را جست‌وجو کنید، در میان ۱۰ رده اول، بهداد بعد از حامد زمانی (خواننده) و حامد آهنگی (شومن) در رده سوم قرار دارد. جالب‌ترین سرچ بالا یا عبارت «حامد بهداد» مربوط به عبارت «حامد بهداد و مونیکا بلوچی» است!

4b0z3ou8qlv99phwhit رتبه اول: محمدرضا گلزار و همسرش ! + تصاویر

**شهاب حسینی

اگر نام شهاب حسینی را در گوگل جست‌وجو کنید، یک میلیون و ۳۸۰ هزار نتیجه در برخواهد داشت و پرکلیک‌ترین پیج هم ویکی‌پدیای فارسی شهاب حسینی است با یک فاصله نتیجه شیرینی، بالاترین بار سرچ را دارد، «شهاب حسینی در کله‌ قرمزه‌ای» که پرکلیک‌ترین پیج هم صفحه‌ای است که دانلود کلاه‌قرمزی ۹۳، قسمت ششم با حضور شهاب حسینی را گذاشته است. «و» بعد از شهاب حسینی، «شهاب حسینی و همسرش» را در بالاترین رده اراده می‌‌دهد که ۷۰۸ هزار صفحه نتیجه دارد، بعد از آن «شهاب حسینی و پسرش محمدامین» قرار دارد که ۵۳۱ هزار نتیجه در بردارد.

حسینی در ۱۰ تای اول سرچ نام «شهاب» رده اول را داد و بامزه‌ترین عبارت پر سرچ با نام این هنرپیشه عبارت «شهاب حسینی و لیلا فرهرو» است!

 **مهران مدیری

عبارت «مهران مدیری» ۲ میلیون و ۸۲۰ هزار نتیجه در جست‌وجو عایدش می‌شود و البته پرکلیک‌ترین پیج هم ویکی‌پدیای فارسی مدیری است. «مهران مدیری شوخی کردم» با یک فاصله از «مهران مدیری» بیشترین بار جست‌وجو شده است و پرکلیک‌ترین پیچ هم با این عبارت ویکی‌پدیای سریال «شوخی کردم» است. «مهران مدیری و همسرش» بالاترین سرچ را با اضافه شد یک «و» به عبارت «مهران مدیری» به خود اختصاص داده و یک میلیون و ۵۰ هزار صفحه را هم شامل می‌شود.

بعد از آن هم عبارت «مهران مدیری و فرزندانش» قرار دارد که ۴۹۴ هزار پیج نتیجه دربردارد. در ۱۰تای پرسرچ‌ نام «مهران»، مدیری در رده اول است و با نمک‌ترین جست‌وجوی بالا درباره مدیری مربوط به «مهران مدیری و فراماسونری» است!

**هدیه تهرانی

۳ میلیون و ۶۱۰ هزار صفحه در گوگل، نتیجه جست‌وجوی عبارت «هدیه تهرانی» است و پرکلیک‌ترین پیج، ویکی‌پدیای فارسی تهرانی است. با یک فاصله‌گذاری «هدیه تهرانی و خانواده‌‌اش» بیشترین سرچ را با اضافه شدن «و» شامل می‌شود و البته ۵۹۷ هزار صفحه؛ نتیجه دارد. همچنین «هدیه تهرانی و امین حیایی» در رده دوم بالاترین جست‌وجوها قرار دارد و ۴۵۴ هزار صفحه هم ارائه می‌دهد در ۱۰ تای بالاترین اسامی جست‌وجو شده با عبارت «هدیه»، هدیه تهرانی در رده اول است و البته با مزه‌ترین سرچ بالا مربوط به هدیه تهرانی هم عبارات «هدیه تهرانی و اعتیاد» و «هدیه تهرانی و سعید امامی» است!

**رضا عطاران

۲ میلیون و ۶۰۰ هزار صفحه، نتیجه جست‌وجوی عبارت «رضا عطاران» ۶۰۰ هزار صفحه نتیجه جست‌وجوی عبارت «رضا عطاران» است و پرکلیک‌ترین آنها به ویکی‌پدیای عطاران اختصاص دارد. ا یک فاصله‌گذاری، «رضا عطاران سطل آب» بالاترین تعداد جست‌وجو را به خود اختصاص داده است و پیچ پر کلیک اول، مربوط به خبر آنلاین با تیتر «رضا عطاران هم سطل آب یخ را روی سرش خالی کرد» است. «و» بعد از عبارات «رضا عطاران» بالاترین سرچ را با «رضا عطاران و همسرش» دارد که ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار صفحه نتیجه در بردارد و بعد از آن «رضا عطاران و مهران مدیری» قرار می‌گیرد که ۵۶۹ هزار صفحه دارد.

رضا عطاران در ۱۰ تای اول پر سرچ‌ترین «رضا» بعد از رضا قوچان‌نژاد، رضا صادقی و رضا شاه، در رده چهارم است و با حال‌ترین سرچ بالا مربوط به رضا عطاران، عبارت «رضا عطاران و شلوار» است! بامزه‌ترین عبارت جست‌وجو شده بقیه سینمایی‌ها چیست؟

محمد فروتن: محمدرضا فروتن و شیرش!

فریبرز عرب‌نیا: فریبرز عرب‌یا و طلاق

لیلا حاتمی: لیلا حاتمی و مادرش

پرویز پرستویی: پرویز پرستویی و ده‌نمکی

مریلا زارعی: مریلا زارعی و محمد اصفهانی

پارسا پیروزفر: پارسا پیروز‌فر و همسرش لعیا زنگنه

باران کوثری: باران کوثری و علیرام نورایی

نگار جواهریان: نگار جواهریان و یشیم

لیلا اوتادی: لیلا اوتادی و جواد نکونام

رامبد جوان: رامبد جوان و علیرضا خمسه

حمید فرخ‌نژاد: حمید فرخ‌نژاد و احمدی‌نژاد

پژمان بازغی: پژمان بازغی و مهند

طناز طباطبایی: طناز طباطبایی و ببعی

سام درخشانی: سام درخشانی و ستایش در برزیل

 

منبع: تماشاگران امروز

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org