رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر

۱۹ خرداد ۱۳۹۴

51950630498272354302 رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر
رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر

انتشار گزارش روابط جنسی سب بلاتر، رئیس اسبق فیفا با زنان مدل و ورزشکار از جمله همسر سابق یکی از فوتبالیست های مشهور جهان که ساعاتی پیش منتشر شد، بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته است.

نشریه اسپانیایی زبان الموندو در جدیدترین گزارش خود با عنوان “همه زنان در زندگی رییس فیفا ” که ساعتی پیش منتشر شد، جزییات تازه ای از روابط عاشقانه سب بلاتر، رییس اسبق فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) را منتشر کرد که نشان می دهد، سب بلاتر با نامزد اسبق کریستیانو رونالدو، برترین فوتبالیست جهان در سال ۲۰۱۴ میلادی و برخی از زنان ورزشکار  اروپایی در زمان ریاست خود بر فیفا، در ارتباط بوده است. گزارش الموندو هم اکنون، میلیون ها بار توسط سایت های خبری جهان پوشش داده شد.

این عکس جنجالی :

14333336490276 رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر

سبب شد که امروز، سایت های خبری جهان چه ورزشی و چه غیر ورزشی، به تحلیل و بررسی خبر جنجالی الموندو بپردازند.

لحظاتی پس از انتشار جزییات رسوایی جنسی رئیس ۱۴ ساله بزرگ ترین نهاد ورزشی جهان توسط این نشریه اسپانیایی، صدها سایت معتبر اینترنت، به بررسی و تحلیل خبر منتشر شده توسط  الموندو پرداختند. بخش خبری یاهو، گزارش رسوایی جدید سب بلاتر را به عنوان خبر اول روز شنبه خود منتشر کرد و از مخاطبان خود خواست به منبع این خبر جنجالی یعنی سایت الموندو مراجعه کنند.

بر اساس گزارش های منتشر شده ، سب بلاتر ۷۹ ساله که اخیرا از ریاست فیفا استعفا داده است، با Irina Shayk ، همسر اسبق کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید اسپانیا در ارتباط عاشقانه بوده است. سخنگوی ایرینا شایک، امروز در واکنش به انتشار خبر رابطه ایشان با سب بلاتر اعلام کرد که درباره این موضوع سخن نخواهد گفت. خانم شایک، پس از ۵ سال، رابطه خود با رونالدو را قطع و با هنرپیشه آمریکایی  Bradley Cooper ازدواج کرد.

549845 490 رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر

نشریه ایندیپندنت نیز امروز در گزارش کوتاهی درباره رسوایی جنسی سب بلاتر نوشت : استعفای بلاتر در هفته گذشته، بی ارتباط با رسوایی های جدید افشا شده وی نیست. این پایگاه خبری اضافه کرد که سب بلاتر پیش از این با تنیسور مشهور IIona Boguska نیز در ارتباط بوده است.

 549846 253 رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر

نشریه مشهور morror نیز با تیتر رسوایی فیفا: روابط عاشقانه سب بلاتر با زنان ورزشکار، به بررسی ابعاد دیگری از این پرونده جنجالی در دنیای فوتبال پرداخت و نوشت : ایلونا، تنیسور لهستانی الاصل، از دوستان نزدیک Corinne ، دختر سب بلاتر می باشد که با وی از سال ۱۹۹۵ تا پیش از جام جهانی ۲۰۰۲ کره جنونی در ارتباط بوده است. این پرتال مدعی شد که سب بلاتر حتی از پس ازدواج کوتاهش در سال ۲۰۰۲ میلادی با Graziella Bianca که مربی آموزش دلفین  و از دیگر دوستان نزدیک خانوادگیش به شمار می رفت، دوباره با ایلونا در ارتباط بوده است.02835678609301866212 رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر

رابطه بلاتر و شایک زمانی ابعاد تازه ای به خود گرفت که هر دو با پرنس چارلز، ولیعهد بریتانیا در ارتباط بوده و هستند. بررسی های سرویس دیجیتال برترین ها نشان می دهد که پرنس چارلز و بلاتر و شایک، روابط گسترده ای دارند و بارها در مهمانی های ایشان شرکت کرده اند. شایک، قبلا در صفحه اینستاگرام  خود، از ارتباط با خانواده سلطنتی بریتانیا که به واسطه ملاقات ۲۶ ماه می سال جاری میلادی در مراسمی در کاخ باکینگهام بود، ابراز خرسندی کرده بود و نوشت :

What a moment! So proud to meet Prince Charles at Buckingham Palace. Thanks for the invitation!” – signed picture in the model

شایک قبلا عکس دیدارش با پرنس چارلز را به عنوان دیداری باشکوه بر روی صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.  این در حالی است که پرنس چارلز، در پستی بر روی توییتر خود، چند روز پیش از تماس تلفنی خود با بلاتر خبر داد که گفته بود قصد کناره گیری از ریاست فیفا را دارد.

549851 524 رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر

این موارد دلیلی بر رابطه شایک و بلاتر با پرنس چارلز باشد که می تواند منعکس کننده بخشی از رابطه پنهان رییس فیفا با این مدل بلوک شرق باشد.

میرور به طور اختصاصی با یکی از سخنگویان خانم شایک گفتگو کرده است و وی، شاعات منتشر شده درباره رابطه بلاتر و شایک را به کل بی اساس و نادرست می داند.

549848 881 رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر

پرتال خبری مشهور استرالیا نیز با انتشار خبر جنجالی الموندو نوشت : نشریه الموند همواره بیش ترین شایعات را علیه سب بلاتر رییس متسعفی فیفا منتشر می کند و نباید با ان اهمیت داد. پرتال news.com.au گزارش داد که بلاتر توسط دستگاه قضایی آمریکا بخاطر اتهامات مربوط به سو استفاده از قدرت در عرصه بازاریابی در برگزاری جام های جهانی دو دهه اخیر، تحت بررسی می باشد.

549849 750 رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر

قابل ذکر است، کریستیانو رونالدو، ستاره معروف رئال مادرید، اخیرا از ایرینا شایک جدا شد و برخی از کارشناسان، افت کیفیت فوبتال رونالدو در فصل قبلی لالیگا اسپانیا را بی ارتباط به این جدایی نمی دانند. علت این این جدایی توسط هیچ یک از طرفین اعلام نشد اما خبرهای مربوط به رابطه بلاتر و شایک، حتی اگر در سطح شایعه هم باشد، می تواند پرونده جدید و جنجالی اتهامات اقتصادی و اخلاقی مختلف و پشت پرده فیفا را بار دیگر به سرتیتر خبرگزاری های جهان تبدیل کند. خبر جنجالی رسوایی بلاتر، بیش از ۲ میلیون بار در فضای مجازی با تحلیل ها و گزارشات مختلف رسانه های خبری ظرف ۲۴ ساعته گذشته مواجه شد که در نوع خود، جالب توجه است.

549850 922 رسوایی جنسی «سب بلاتر» رئیس فیفا با نامزد کریس رونالدو + تصاویر
رسوایی جنسی
اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org