رقم باور نکردنی کمک های مردمی به فراخوان برنامه ماه عسل

۳۱ خرداد ۱۳۹۶

85098755528134062215 رقم باور نکردنی کمک های مردمی به فراخوان برنامه ماه عسل

مردم ایران نشان دادند که برای رفع آلام هموطنان خود همیشه آماده هستند.

آزادی زندانیان در فراخوان ماه عسل

ایسنا: به نقل از سازمان زندان‌ها، در ادامه کمک های مردم نوع دوست کشورمان برای آزادسازی زندانیان، روزگذشته سومین چک به مبلغ ۶۵ میلیارد ریال از طریق مسئولان برنامه ماه عسل و سامانه آسان پرداخت به سازمان زندان‌ها اهدا شد. رییس سازمان زندان ها در مراسم اهدا این چک ضمن قدردانی از همت مردم کشورمان گفت: مردم ایران نشان دادند که برای رفع آلام هموطنان خود همیشه آماده هستند.

57300894 رقم باور نکردنی کمک های مردمی به فراخوان برنامه ماه عسل

جهانگیر اظهار کرد:
پس از تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص کاهش جمعیت زندان‌ها و ساماندهی به وضعیت زندانیان کشور و با تدابیر ریاست محترم قوه قضاییه، تلاش های گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب آغاز شد. اصلاح قوانین قضایی و تسریع در روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی دو اقدام مهمی بود که در حوزه قضایی آغاز شده است.

تلاش دستگاه قضایی این است که افراد تا حد امکان به زندان نیایند، اما در جایی که حقوق مردم است و شاکی خصوصی وجود دارد برای احقاق حق و توسعه عدالت قوه قضاییه نمی تواند حق الناس را نادیده بگیرد که در اینجا نیازمند توسعه فرهنگ صلح و دوستی و حل مسائل از طریق فرهنگ سنتی از قبیل ریش سفیدی هستیم.

فراخوان برنامه ماه عسل برای آزادسازی زندانیان از طریق سامانه #۴۰*۷۳۳* همچنان ادامه دارد و مردم نوع دوست کشورمان تا این لحظه مبلغ یک صد میلیارد ریال را با مشارکت حدود ۴۷۰۰۰۰ نفر برای این امر خیر اختصاص دادند. امیدواریم با رقم اهدایی نزدیک به یک هزار زندانی واجد شرایط از زندان‌ها آزاد و به کانون خانواده بازگردند.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org