رونمایی از لباس های عجیب کاروان المپیک ایران برای مراسم افتتاحیه + تصاویر

۲ مرداد ۱۳۹۵

در فاصله زمانی ۱۳ روزه تا آغاز بازیهای المپیک، کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک با حضور نمایندگان لی نینگ از لباس های کاروان رونمایی کرد.

در ابتدا هاشمی بیان کرد: ۱۳ روز دیگر تا آغاز بازی ها باقی مانده و در حال آماده شدن برای اعزام کاروان به محل بازی ها هستیم. تمامی شرایط اعزام یک کاروان خوب و مطلوب برای ایران فراهم کردیم تا قهرمانان به بهترین شکل در بازیها حاضر شوند.

او ادامه داد: هفته قبل مراسم بدرقه با حضور رییس جمهور برگزار شد. توقع مردم و مسئولان این است که ورزشکاران در رشته مربوط به خود عملکرد خوبی داشته باشند. رشته های مدال آور مدال بگیرند و بقیه رشته ها رکوردهای خود را ارتقا دهند.

هاشمی همچنین گفت:کمیته ملی المپیک به عنوان متولی اعزام کاروان به المپیک اقداماتی را انجام داد. یکی از دغدغه ها البسه بوده است. تهیه البسه های تخصصی جزو وظایف فدراسیون است اما برای لباس های عمومی مذاکراتی را با شرکت های مختلف داشتیم و به دنبال این بودیم هزینه تهیه لباس را متحمل نشویم. در نهایت با لی نینگ قرارداد را منعقد کردیم و هیچ هزینه ای از طرف ما پرداخت نشد. البته اولویت ما شرکت های داخلی بودند اما در نهایت به لی نینگ رسیدیم. ۱۱۰۰ ست ورزشی که هر ست ۱۸ تکه( در مجموع ۱۹۰۰۰ تکه) است را برای ما تهیه کردند .

حتی ما هزینه گمرک را نیز پرداخت نکردیم. چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه کردند که شامل تهیه البسه، گمرک و ایاب و ذهاب است. باید از شرکت لی نینگ و نمایندگان آنها تشکر کنم.

لباس ورزشی ورزشکاران ایران در ریو
607214 713 رونمایی از لباس های عجیب کاروان المپیک ایران برای مراسم افتتاحیه + تصاویر

لباس رژه کاروان ایران در المپیک
607215 445 رونمایی از لباس های عجیب کاروان المپیک ایران برای مراسم افتتاحیه + تصاویر

لباس رژه بانوان ایران در المپیک
607216 834 رونمایی از لباس های عجیب کاروان المپیک ایران برای مراسم افتتاحیه + تصاویر

گرمکن ورزشکاران ایران در المپیک ریو
607217 326 رونمایی از لباس های عجیب کاروان المپیک ایران برای مراسم افتتاحیه + تصاویر


حاشیه‌های لباس انتخاب شده برای کاروان المپیکی ایران به اینستاگرام هنرمندان هم کشیده شد.

زانیار خسروی درباره این لباس نوشت: «تبریک میگم به همه عوامل و دست اندرکاران طراحى و تولید لباس کاروان المپیک ایران. همچنین لازمه یه تشکر کنیم از مسئولین که نذاشتن زحمات شبانه روزى این عزیزان از بین بره و این لباس رو تایید کردن. فقط داشتم فکر میکردم که اگه مثلاً دیوید بکهام مجبور میشد این لباس رو تو افتتاحیه المپیک بپوشه قطعاً یک ساعت بعد باید تمام قراردادهاى تبلیغاتیشو فسخ میکرد»

16 7 23 182355photo 2016 07 23 18 24 12 رونمایی از لباس های عجیب کاروان المپیک ایران برای مراسم افتتاحیه + تصاویر

مهراب قاسم خانی نیز نوشت: «لباس کاروان المپیکمون ندارم، ممنون میشم اگه مسئولان طراحش رو معرفى کنن و بگن پروسه انتخابش چى بوده. یعنى چطورى فراخوان دادن و از چند طراح لباس معتبر و خوش سابقه طرح دریافت کردن و فرایند انتخاب نهایى زیر نظر کدوم اساتید انجام شده»

16 7 23 182740photo 2016 07 23 18 24 17 رونمایی از لباس های عجیب کاروان المپیک ایران برای مراسم افتتاحیه + تصاویر

مهرداد صدیقیان نوشته: «تو گوگل زدم رونمایى از لباس کاروان ایران در المپیک، این عکسِ اومد.»

16 7 23 18289photo 2016 07 23 18 19 54 رونمایی از لباس های عجیب کاروان المپیک ایران برای مراسم افتتاحیه + تصاویر

نیما کرمی در بخشی از پست خود اینطور نوشته: «فقط موندم معروف یا موسوی یا هر کدوم دیگه از ورزشکارهای المپیکی مون تو این لباسها چه شکلی میشن. ما خوشتیپ ترین و جذابترین لباس المپیک رو داریم ….»

16 7 23 183120karami رونمایی از لباس های عجیب کاروان المپیک ایران برای مراسم افتتاحیه + تصاویر

خبر آنلاین

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org