دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

زد و خورد شدید در فینال لیگ برتر والیبال + تصاویر

۲۹ اسفند ۱۳۹۳

زد و خورد شدید در فینال لیگ برتر والیبال + تصاویر
زد و خورد شدید در فینال لیگ برتر والیبال + تصاویر

پس از پایان فینال لیگ برتر والیبال ایران که دیروز (۲۷ اسفند ۹۳) بین تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه در سالن ورزشگاه آزادی برگزار شد، سرانجام این تیم پیکان بود که با پیروزی ۳ بر ۲ موفق شد به این ماراتون خاتمه دهد؛ تیم والیبال پیکان تهران موفق شد تا برای چندمین سال پی در پی، لیگ برتر را با قهرمانی به پایان رساند.

خیلی جالب است تا بدانید، در حالیکه همه منتظر بودند تا تیم شهرداری ارومیه با پیروزی در ست چهارم بازی، قهرمانی را در حضور هواداران پرشمارش در تهران جشن بگیرد، این تیم پیکان بود که با دانش و تجربه ی بالای کادر فنی و بازیکنانش، موفق شد تا ورق را برگرداند.

در حالی که مسئولان برگزاری در حال تدارک مراسم اختتامیه بودند، زد و خورد شدیدی بین تماشاگران ارومیه به وجود آمد.

به گزارش ایسنا، تماشاگران به شدت معترض ارومیه که نسبت به نتیجه بازی فینال اعتراض داشتند، با یکدیگر درگیر شدند. حتی حضور نیروی انتظامی در سالن هم مانع ناآرامی آنها نشد. زد و خورد به حدی بود که چهره چند تن از آن‌ها به شدت خونی شده بود و از روی سکوها به روی زمین پریدند.

چند نفر از تماشاگران ارومیه که به شدت عصبانی بودند به سمت جام‌های قهرمانی حمله کردند و خواستار نابودی آن‌ها بودند اما بازیکنان شهرداری ارومیه مانع انجام این اقدام توسط آن‌ها شدند. تماشاگران ارومیه که در زمین حضور داشتند، حتی با فشار ماموران امنیتی حاضر نبودند سالن را ترک کنند.

احد یوسفی مدیرعامل باشگاه و سایر دست‌اندرکاران این تیم نیز سعی داشتند جو سالن را آرام کنند اما در نهایت راه به جایی نبردند و در نهایت مسئولان برگزاری جام‌ها را جمع کردند و پروژکتورهای سالن را کم کردند تا همه بروند.

بازیکنان تیم شهرداری تبریز هم که برای کسب عنوان سوم به زمین آمده بودند بعد از دیدن این صحنه سالن را ترک کردند. همچنین تماشاگران پیکان در گوشه‌ای از سالن مقابل رختکن بازیکنان خود تجمع کرده‌اند. اوضاع به حدی نابسامان است که هیچ کس نمی‌دانست چه کار کند. تماشاگران ارومیه به سمت خبرنگاران هجوم آورده و خواستار مصاحبه با دوربین‌های تلویزیونی و بیان اعتراض خود بودند.

در خارج از سالن والیبال نیز زد و خورد ادامه پیدا کرد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل پیکان شکست خورد و نتوانست قهرمان شود.

درگیری شدید در فینال لیگ برتر والیبال

لیگ برتر والیبال
مسابقه ی نهایی لیگ برتر والیبال
لیگ برتر والیبال

زد و خورد شدید در فینال لیگ برتر والیبال + تصاویر

زد و خورد شدید در فینال لیگ برتر والیبال + تصاویر

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. فراز گفت:

    اتفاقات اون روز واقعا تاسف باربودن

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org