دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

زمان پخش برنامه تاک شو «شبی با عبدی» با اجرای اکبر عبدی

۵ فروردین ۱۳۹۷

برنامه شبی با عبدی تاک شویی تازه از گروه برنامه‌سازی شبکه نسیم استکه بعد از تعطیلات نوروز روی آنتن این شبکه می رود.

برنامه شبی با عبدی

«شبی با عبدی» عنوان تازه‌ترین برنامه شبکه نسیم است که در قالب جُنگ ترکیبیبا محوریت گفت‌وگو، آماده روی آنتن رفتن می شود. فراخوانها برای حضور تماشاچیانبرنامه ارائه شده‌ و دکوری مطابق با این حضور ساخته شده‌است. اکبر عبدی که سالهادر سینما و تلویزیون حضور داشته و مرد هزار چهره سینمای ایران محسوب می‌شودحالا با استفاده از حس نوستالژی مخاطب به اجرای برنامه می‌پردازد تا به نوعیکاراکترهای قدیمی خود را بازآفرینی کند. البته در این راستا از هم‌بازیهای او در کارهای قبلی‌اش نیز استفاده می شود.

D8A8D8B1D986D8A7D985D987 D8B4D8A8DB8C D8A8D8A7 D8B9D8A8D8AFDB8C 1 500x323 زمان پخش برنامه تاک شو «شبی با عبدی» با اجرای اکبر عبدی

اکبر عبدی

این برنامه به فراخور نوع محتوا زمانی بین ۷۰ تا ۸۰ دقیقه را به خود اختصاص می دهدو از سلبریتی‌محور شدن پرهیز دارد. بخشی از برنامه را محمدحسین لطیفی کارگردانی می‌کندو مهمانانی که در سریال یا مجموعه ای با اکبر عبدی همبازی بوده اند به برنامه دعوت می‌شوندو با او درباره آن آثار حرف می زنند. اکبر عبدی هم خودش بازی می کند هم با پارتنرش بازی دارد و هم با مردم استودیو.

برنامه شبی با عبدی قرار است بعد از تعطیلات نوروز ۹۷ روی آنتن شبکه نسیم برود.

منبع: afkarnews.com
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org