زندگی پر فراز و نشیب ستاره فوتبال + تصاویر

۲۴ بهمن ۱۳۹۳

jcmawhfi8gg6n906qtkc زندگی پر فراز و نشیب ستاره فوتبال + تصاویر
زندگی پر فراز و نشیب ستاره فوتبال + تصاویر

دیه گو آرماندو مارادونا ، ستاره فوتبال جهان، زندگی شخصی بسیار پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است.

به اعجاز شگفت انگیز و خیره کننده مارادونا در زمین فوتبال کاری نداریم، به قهرمانی او با تیم ملی فوتبال آرژانتین در رقابت های جام جهانی هم نمی پردازیم. حتی رسوایی های او در رابطه با دوپینگ و مصرف مواد مخدر نیز مد نظر قرار ندارد. در اینجا فقط می خواهیم نگاهی به زندگی شخصی یکی از بزرگ ترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال دنیا بیندازیم، فوتبالیستی که هنوز هم اصرار دارد که خودش برترین بازیکن تاریخ است و حتی پله هم نمی تواند از او بالاتر قرار بگیرد.

شاید بسیاری درباره مارادونا یک نکته مهم را ندانند، اینکه او اصلیتی اروپایی دارد. هر چند این ستاره فوتبال متولد و بزرگ شده آرژانتین است اما پدری با تبار ایتالیایی دارد و مادرش نیز رگه هایی از کرواسی و اسپانیا را داراست بنابراین مارادونا را می توان اروپایی محسوب کرد.

مارادونای پرافتخار در سال ۱۹۸۴ با نامزد خود “کلودیا ویافانه” ازدواج کرد. مارادونا پیش از آنکه رسما با کلودیا ازدواج کند، سال ها با او نامزد بود اما عاقبت ۳۱ سال پیش تصمیم به ازدواج گرفتند. زندگی مشترک دیه گو و کلودیا دقیقا ۲۰ سال بعد یعنی سال ۲۰۰۴ به پایان رسید. خبر جدایی اسطوره بی بدیل دنیای فوتبال از همسرش سر و صدای زیادی در رسانه ها به پا کرد. اما مارادونا و کلودیا هرگز به رسم بسیاری از زن و شوهرهای جدا شده دیگر با هم دشمن نشدند. آنها که دو فرزند مشترک دارند پس از جدایی رسمی به جای آنکه از یکدیگر بدگویی کنند در رسانه ها از هم تعریف کردند و اظهار داشتند که جدایی آنها هرگز به معنای این نیست که از یکدیگر متنفرند.

مارادونا و همسرش در روز جشن ازدواج:

50urtqof8sxd1sjj2rgc زندگی پر فراز و نشیب ستاره فوتبال + تصاویر

زندگی شخصی ستاره فوتبال جهان

nl15qe1iycnlgfnlnd5g زندگی پر فراز و نشیب ستاره فوتبال + تصاویر

این زوج در هنگام جدایی:

دو دختر حاصل زندگی مشترک دیه گو و کلودیا است. دختر نخست آنها یعنی دالما در سال ۱۹۸۷ متولد شد و در سال ۱۹۸۹ این زوج صاحب دختر دیگری به نام جیانا شدند. دالما دختر بزرگ تر مارادونا سعی کرد با کمک شهرت بیش از اندازه پدرش نامی برای خود دست و پا کند بنابراین رو به هنرپیشگی آورد و از آنجایی که نام مارادونا بر روی او بود هر کارگردانی برای بازی او در فیلمش از خود اشتیاق نشان داد. دالما هم اکنون هم به هنرپیشگی خود ادامه می دهد هر چند هنوز به هنرپیشه درجه یکی تبدیل نشده است.

دالما، دختر بزرگ تر دیه گو که هنرپیشه شده است:

kg0tegm96uivalnlq5m زندگی پر فراز و نشیب ستاره فوتبال + تصاویر

اما دختر دوم این ستاره فوتبال ، یعنی جیانا حتی خبرسازتر و مشهورتر هم شد چرا که با یک فوتبالیست بسیار مشهور به نام سرخیو آگوئرو ازدواج کرد. سرخیو آگوئرو، ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین که هم اکنون در منچسترسیتی بازی می کند هنگامی با جیانا دختر مارادونا ازدواج کرد که در آتلتیکومادرید بازی می کرد. این زوج در سال ۲۰۰۹ صاحب یک فرزند پسر شدند که نامش را بنجامین گذاشتند. بنجامین تنها نوه اسطوره بی بدیل دنیای فوتبال یعنی مارادونا است اما زندگی مشترک جیانا و سرخیو خیلی طول نکشید. آنها دو سال پیش از هم جدا شدند. جیانا و پسرش هنوز در مادرید زندگی می کنند.

etff3mmbe9mrpagb406v زندگی پر فراز و نشیب ستاره فوتبال + تصاویر

جیانا و دالما اما تنها فرزندان مارادونا نیستند. هنگامی که افشا شد مارادونا یک پسر دارد جنجال گسترده ای در رسانه ها بر پا شد. بسیاری دلیل جدایی کلودیا از مارادونا را همین پسر می دانند که در سال ۱۹۸۶ به دنیا آمد یعنی بزرگ تر از دو دختر مارادونا . دلیل اینکه هرگز کسی “دیه گو جونیور سیناگرا” را نمی شناخت این بود که تا سال ها مارادونا این فرزند پسر خود را که از یک زن دیگر بود پنهان کرد. از طریق آزمایش DNA مشخص شد که دیه گو جونیور پسر مارادوناست. این پسر نیز سعی کرد تا همانند پدرش فوتبالیست بزرگی شود اما هرگز نتوانست. او در سال ۲۰۰۳ برای نخستین بار با پدر خود ملاقات کرد و پس از آنها بارها پدر خود را به این دلیل که به او اهمیت نمی دهد مورد انتقاد قرار داد.

59szrt05494d5kbh1a1 زندگی پر فراز و نشیب ستاره فوتبال + تصاویر

اما باز هم این پایان ماجرا نیست. این ستاره فوتبال یک پسر دیگر هم دارد، پسری به نام دیه گو فرناندو که در سال ۲۰۱۳ به دنیا آمد. ویکتوریا همسر جدید مارادونا اندکی پس از تولد فرناندو از مارادونا جدا شد و نوزاد پسر را هم نزد خود نگه داشت.

جام جم

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org