زن جوان در شب عروسی اش ، موهایش را از ته تراشید! + تصاویر

۲۴ اسفند ۱۳۹۳

52iciuz4tmstetxfbeuf زن جوان در شب عروسی اش ، موهایش را از ته تراشید! + تصاویر
زن جوان در شب عروسی اش ، موهایش را از ته تراشید! + تصاویر

یک زن جوان اسکاتلندی با تراشیدن موهایش ۱ ساعت بعد از مراسم رد و بدل شدن حلقه ها در روز ازدواجش باعث تعجب میهمانان شد که همه انگشت به دهان ماندند.این زن و شوهر جوان تصمیم گرفتند در روز مراسم ازدواج کار بزرگی انجام دهند.

به همین دلیل قرار شد موهای سر عروس خانم توسط همسرش تراشیده شود و به نفع انجمن تحقیقات سرطان بریتانیا به فروش برسد. بنابراین بعد از اتمام مراسم حلقه این زوج در مقابل چشمان متعجب ۸۰ میهمان کار خود را آغاز کردند.

akoghptqjshlqyqncf زن جوان در شب عروسی اش ، موهایش را از ته تراشید! + تصاویر

آنها می گویند از آنجا که بسیاری از افراد مورد علاقه خود را در اثر ابتلا به این بیماری از دست داده اند تصمیم گرفتند این کار را انجام دهند.

etybkbrjnjwhicbksh زن جوان در شب عروسی اش ، موهایش را از ته تراشید! + تصاویر

زن جوان ۳۱ ساله میگوید از ۱۶ سالگی تصمیم داشته است این کار را انجام دهد و فکر کرده است که روز ازدواج می تواند این تصمیم را برای همیشه جاوادانه کند.او اضافه می کند :

وقتی تصمیم را با شوهرم در میان گذاشتم او مخالفتی نکرد اما گفت باید هنگام رد و بدل شدن حلقه ها مو داشته باشم. او گفت اگرچه موهای بلند مرا دوست دارد اما بدون مو نیز در نظر او زیبا هستم و مرا به این کار تشویق کرد.

m9vdqn4qtxpheqstwstx زن جوان در شب عروسی اش ، موهایش را از ته تراشید! + تصاویر

او اضافه میکند که خوشحال است توانسته در اقدامی بشر دوستانه حرکتی کوچک داشته باشد. این زوج توانستند موهای عروس خانم را به قیمت ۱۳۰۰ پوند به فروش رسانده و مبلغ را به انجمن تحقیقات سرطان بریتانیا اهدا کنند.

zzceie9wgas0u0z0tl9 زن جوان در شب عروسی اش ، موهایش را از ته تراشید! + تصاویر

کار عجیب زن جوان

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org