خطبه عقد سعید عزت اللهی در خندوانه جاری شد!

شب گذشته، خندوانه میزبان سه تن از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان بود. رامبد جوان در این برنامه، گفتگویی صمیمی با علیرضا بیرانوند، سعید عزت‌اللهی و میلاد محمدی داشت.

سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش + تصاویر

۱۸ آبان ۱۳۹۳

c34ae1fda29b سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش + تصاویر
سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش + تصاویر

نیوشا ضیغمی با انتشار عکس زیر نوشت: چهارمین سالگرد ازدواج ما…

65post1415427849 سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش + تصاویر

نیوشا ضیغمی متولد ۱۸ تیر ماه سال ۱۳۵۹ در تهران، دارای مدرک کارشناسی روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی است و بازیگری را از کلاس‌های بازیگری سینماگران جوان شروع کرد. سال ۱۳۸۲ به پروژه «در چشم باد» آقای جعفری جوزانی معرفی شد.

 نیوشا ضیغمی : در مورد نحوه آشنایی و چگونگی ازدواج مان بارها در نشریات مختلفی توضیح داده ایم اما نمی دانم چرا هر بار که مصاحبه ای داریم دوباره از ما می خواهند که توضیحاتی را در این باره ارائه دهیم.

 در هر حال حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

آرش پولادخان : حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.

wjcc0gg964vqdreb18dh سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش + تصاویر

نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان

oit2vhpipu7paie8j8yq سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش + تصاویر

همسر نیوشا ضیغمی

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org