سامی یوسف در سرزمین های اشغالی + تصاویر

۱۱ بهمن ۱۳۹۳

v5jx7p11d16qlbtf2mu سامی یوسف در سرزمین های اشغالی + تصاویر
سامی یوسف در سرزمین های اشغالی + تصاویر

یکی از آثار سفر زیارتی سامی یوسف به مسجد الاقصی، مقدمه ای شد برای انتشار نخستین مجموعه از آثار فارسی این خواننده برجسته جهان اسلام …

سامی یوسف آهنگساز، ترانه‌سرا و خواننده ساکن در بریتانیا که در ترانه‌هایش به مضامین اسلامی می‌پردازد از سفرش به سرزمین های اشغالی و زیارت مسجد الاقصی خبر داد.

نام اصلی این خواننده ایرانی ، سیامک رادمنش و همینطور یکی از دو فرزند بابک رادمنش (آهنگساز مشهور ایرانی) میباشد.

سامی یوسف ضمن حضور در مسجد الاقصی از اینکه توفیق عبادت در این مکان مقدس را به دست آورده احساس خرسندی کرده است.

وی در پیامی که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در این رابطه منتشر کرده گفته است که افتخار بزرگی به دست آورده که توانسته در مسجد الاقصی حضور پیدا کرده و دعا کند.

سامی یوسف در ادامه گفته است نماز خواندن و دعا کردن در مسجد الاقصی افتخار باارزشی است که قابل بیان نیست و فقط باید تجربه‌اش کنید.

این خواننده اسلامی که از سوی مجله آمریکایی تایم به عنوان «بزرگ‌ترین ستارهٔ راک اسلام» و از سوی مجله گاردین انگلستان «ستاره راک مقدس» معرفی شده‌ به تازگی ترانه ای با عنوان «زیارت» برای ابراز ارادت به ساحت مقدس حضرت امام رضا (ع) منتشر کرده که با استقبال گسترده‌ای روبرو شده است.

اثر زیارت سامی یوسف مقدمه‌ای برای انتشار نخستین مجموعه از آثار فارسی این خواننده برجسته جهان اسلام است.

سامی یوسف خواننده مسلمانی است که هدفش را ایجاد تفاهم بین فرهنگ‌ها با ‌ترویج ارزش‌های جهانی و تجلیل از روح انسانی می‌داند. موسیقی او غالباً دربر‌گیرنده ی ترانه‌هایی است با مضامین اسلامی و معنوی و البته او در آثار بر مضامین اجتماعی و بشر دوستانه نیز بهره می‌برد.

وی به زبان‌های انگلیسی، ترکی استانبولی، ترکی آذربایجانی، فارسی، اردو، مالایی و عربی ترانه‌هایی خوانده است. این خواننده برجسته در سال ۲۰۱۲ در محکومیت توهین به پیامبر بزرگ اسلام، ترانه «این یک بازی است» را به سه زبان ترکی، انگلیسی و اردو خواند و از طرفدارانش خواست در محکومیت این حرکت بازدید این ترانه را به میلیون در یوتیوب برسانند.

whwuk4e2udd4t5fhbx4e سامی یوسف در سرزمین های اشغالی + تصاویر

سامی یوسف در مسجد الاقصی

7f1bex1k071rkso66r2y1 سامی یوسف در سرزمین های اشغالی + تصاویر

سامی یوسف در سرزمین های اشغالی

tga7s8lbl5j6zmhuny2 سامی یوسف در سرزمین های اشغالی + تصاویر

اهل بیت

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org