ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر

۲۸ آبان ۱۳۹۵

مروری بر زندگی پرچالش خصوصی ستارگان مطرح جهانی.

بریتنی اسپیرز- ۱میلیون+ ۲۰ هزار دلار در ماه

طرفداران بریتنی اسپیرز به خوبی می دانند که کوین فردرلین چیزی جز دردسر برای این ستاره پاپ نداشت. او علاه بر دردسر، بخشی از سرمایه برینتی را نیز بر باد داد. در واقع، بریتنی هنگام جدایی از او مجبور شد که یک میلیون دلار به او پرداخت کند، علاوه بر آن، او ماهانه ۲۰ هزار دلار نیز بابت نگهداری فرزاندانش به حساب همسر قبلی اش رواریز می کرد .

1054722 188 ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر


ویز خلیفا- ۱ میلیون دلار+ ۱۵ هزار دلار در ماه

ویز خلیفا، پس از جدایی از همسرش، مجبور شد که یک میلیون دلار به علاوه ماهانه ۱۴۸۰۰ دلار برای نگهداری فرزاندانش، به امبر رز پرداخت کند. او همچنین تعدادی از خانه ه و ماشین هایش را نیز فروخت تا بتواند از پس قسط هایش برآید.

 1054723 931 ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر


ناز- ۳۵۰ هزار دلار+ ۵۱ هزار دلار 

جدایی ناز از کلیس یکی از پر هزینه ترین طلاق های تاریخ موسیقی بوده است. در زمان بارداری کلیس بود که آن دو ناگهان تصمیم به جدایی گرفتند. اما این جدایی برای ناز بسیار گران تمام شد زیرا که او مجبور شد در سال ۲۰۱۰، ۳۵۰ هزار دلار به همسرش بپردازد. او حتی ماهیایه ۵۲ هزار دلار (۶۰۰۰۰۰ دلار در سال) نیز به او پرداخت می کرد. کلیس در مورد این اتفاق می گوید: «پول برای من هیچ اهمیتی ندارد.

من تنها می خواستم که او را اذیت کنم، درست مانند کاری که او با من کرد.» ناز نیز در مصاحبه ای اعلام کرد: «من قلبم، پولم و همه زندگی را برای فردی که به او علاقه دارم، فدا می کنم.  پول برای من، در مقابل عشق، کوچک ترین اهمیتی ندارد.»

1054724 273 ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر


جنت جکسون- ۱۰ میلیون دلار

شاید فکر کنید که این آقایان هستند که هزینه زیادی را برای طلاق متحمل می شوند، ولی گاهی این اتفاق برعکس رخ می دهد. به عنوان مثال جنت جکسون که به طور پنهانی در سال ۱۹۹۱ با رنه الزوندو ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۹ از او طلاق گرفت، یکی از آنهاست. او بابت این جدایی مجبور به پرداخت ۱۰ میلیون دلار شد .

1054725 593 ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر


جنیفر لوپز- ۱۰ میلیون دلار

متاسفانه همه ما می دانستیم که ازدواج جنیفر لوپز با کریس جود خیلی به طول نمی انجامد. آن کمتر از دو سال با یکدیگر زندگی کردند. اما گویا ارزش آنها بیش از آنچه فکرش را بکنند، بود. پس از جدایی، جنیفر مجبور شد که مبلغ ۱۰  میلیون دلار به جود پرداخت کند، یعنی ۴۰۰۰۰ دلار برای هر روز از زندگی مشترکشان. این طور به نظر می رسید که این مبلغ خیلی به دل جود ننشست زیرا که او در خواست پول بیشتری کرد تا رازهای زندگی مشترک اش با این ستاره هالیوودی را فاش نکند.

1054726 143 ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر


هریسون فورد- ۸۵ میلیون دلار

هریسون فورد و ملیسا متیسن ثابت کرده بودند که ستاره های هالیوود می توانند یک زندگی شاد و بادوام  داشته باشند اما این باور خیلی به طول نیانجامید. پس از ۲۱ سال زندگی مشترک، این زوج از هم جدا شدند که بهای آن ۸۵ میلیون دلار بود. مطمینا هریسون فورد از پرداخت این مبلغ خوشحال نبوده است.

1054727 797 ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر


پل مک‌کارتنی- ۴۸٫۶ میلیون دلار+ ۷۰ هزار دلار در سال

جدایی پر سر و صدای پل مک‌کارتنی و هیتر میلز در نهایت به نفع هیتر میلز تمام شد زیرا که او ۴۸٫۶ دلار دریافت کرد. پل مک‌کارتنی همچنین سالانه ۷۰۰۰۰ میلیون دلار برای نگهداری بچه ها به او می پرداخت.

1054728 724 ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر


مدونا-۸۵ میلیون دلار

تعجبی ندارد که همسر مدونا، پس از طلاق اش از او طلب پولی کلان کند. از ازدواج ۷ ساله با مدونا، گای ریچی ۸۶ میلیون دلار نصیب اش شد.

1054729 766 ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر


مایکل جردن- ۱۶۸ میلیون دلار+ قصر

مایکل جردن یکی از افرادی است که بیشترین هزینه را صرف طلاق اش کرده است.  زمانی که او از همسر اول اش، جوآنی وانوی جدا شد، ۱۶۸ میلیون دلار به او پرداخت کرد. او همچنین یکی از کاخ های واقع در شیکاگو را نیز به او بخشید. با تمام این اوصاف، هیچوقت حرمت و احترامی که میان آنها بود، از بین نرفت.

1054744 310 ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر


آرنولد شوارتزنگر-۳۰۰ میلیون دلار

جدایی آرنولد شوارتزنگر از همسرش نیز سرو صدای زیادی راه انداخت. تا ۴ سال پس از این که ماریا شرایور درخواست طلاق کرد، آنها همچنان زن و شوهر بودند زیرا آرنولد می دانست که برای طلاق هزینه زیادی را متحمل خواهد شد. او در نهایت ۳۰۰ میلیون دلار برای این جدایی پرداخت کرد.

1054731 419 ستاره هایی که طلاق برایشان سنگین تمام شد + تصاویر

برترین ها

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org