ستاره های مشهوری که در ابتدا فقیر بودند + تصاویر

۱۶ خرداد ۱۳۹۵

resizer nl5317a0b4efdca14 ستاره های مشهوری که در ابتدا فقیر بودند + تصاویر
ستاره های مشهوری که در ابتدا فقیر بودند + تصاویر

پیش از آنکه سلبریتی های زیر به شهرت برسند، زندگی بسیار فقیرانه ای داشتند. برخی از آنها نه تنها بی چیز بودند، حتی بی خانمان نیز شده اند. این افراد نمونه ای از افراد ثروتمندی هستند که زمانی سخت به دنبال پول درآوردن بودند ولی در نهایت زندگی خود را زیرو رو کردند و برای افراد بسیاری الهام بخش شدند.

 هالی بری

Halle Berry 009 ستاره های مشهوری که در ابتدا فقیر بودند + تصاویر

پس از دو ازدواج ناموفق، زندگی هلی بری چندان آسان نبود و حتی یک بار سعی در خودکشی کرد. این بازیگر در طول اوایل دوره کاری اش گاهی دچار بی خانمانی می شد ولی  تصدیق کرده که این تجارب وی را بسیار قوی تر ساخته و به او آموخته که در هرشرایطی بتواند زندگی کند.

 دنیل کریگ

danielcraig large trans5yQLQqeH37t50SCyM4 zeERf Wk3V23H2268P XkPxc ستاره های مشهوری که در ابتدا فقیر بودند + تصاویر

بازیگر فیلم ۰۰۷ پیش از شهرت و زمانی که سعی داشت بازیگر شود در نیمکت های پارک لندن می خوابید. اکنون ثروت او بالغ بر ۶۵ میلیون دلار است.

جنیفر لوپز

jennifer lopez rihanna feud rumors ستاره های مشهوری که در ابتدا فقیر بودند + تصاویر

جنیفر لوپز وقتی تنها ۱۸ سال داشت ، پس از عدم موافقت والدینش در دنبال کردن شغلش در هالیوود، به طور موقت در مسافرخانه ها زندگی می کرد.

جیم کری

jimcarrey ستاره های مشهوری که در ابتدا فقیر بودند + تصاویر

در سن ۱۶ سالگی، جیم کری ترک تحصیل کرد تا بتواند از مادر بسیار بیمارش مراقبت کند. مدت کمی بعد او و خانواده اش مجبور شدند بیرون از فولکس اتوبوسی خود در نقاط مختلف کانادا چادر زده و زندگی کنند. این کمدین می گوید در همان دوران بسیار سخت فشار مالی بود که قوه طنز او بیشتر شروع به رشد کرد!

استیو جابز

STEVE JOBS 100711 W APPLE LOGO 512x384 ستاره های مشهوری که در ابتدا فقیر بودند + تصاویر

بنیانگزار و مدیر کل اسبق برند اپل، زمانی یک ورشکسته و بی خانمان بود. در زمان دانشجویی او هیچ خوابگاهی نداشت، در نتیجه درکف زمین اتاق دوستانش می خوابید. او با زحمت غذا برای خود تهیه می کرد و هر یکشنبه شب چندین مایل پیاده روی می کرد تا در معبد کریشنا بتواند هفته ای یک بار غذای خوب بخورد.

چارلی چاپلین

84129414627631911729 ستاره های مشهوری که در ابتدا فقیر بودند + تصاویر

تصور می شود چاپلین مشهورترین بازیگر نیمه اول قرن بیستم باشد و پادشاه دوره صامت محسوب می شود ولی چارلی چاپلین بسیار با سختی بزرگ شده است.هنگامی که او کوچک بود پدرش فوت کرد و مادرش در تیمارستان های متعدد بستری می شد و چارلی جوان پیش از آنکه حتی ده ساله باشد در خیابان ها کار می کرد و می خوابید.

هیلاری سوانک

rj9d936oqtapf29jz1pa ستاره های مشهوری که در ابتدا فقیر بودند + تصاویر

وقتی هیلاری ۱۳ سال داشت، والدینش از هم طلاق گرفتند و منجر به نقل مکان او و مادرش به لس آنجلس شد تا سعی کنند در حرفه بازیگری شغلی به دست آورند، آنها در اتومبیلشان زندگی می کردند تا در نهایت توانستند پول کافی برای تهیه یک آپارتمان جمع کنند.

نیک صالحی

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org