دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

ستاره پرسپولیس به خاطر تیم ملی از این تیم جدا شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۶

رفیعی فصل آینده در الخور قطر توپ می‌زند.قرارداد سروش و باشگاه الخور ۶۰۰ هزار دلار است که در پایان رقم خوبی را نصیبش می کند.

جدایی ستاره پرسپولیس از تیمش

خبرآنلاین: جدایی سروش رفیعی از پرسپولیس و حضور او در لیگ قطر، تحلیل های متفاوتی داشته است. عده ای می گویند او به خاطر پول رفته است. قرارداد سروش و باشگاه الخور ۶۰۰ هزار دلار است که در پایان رقم خوبی را نصیبش می کند.

عده ای می گویند دلیل رفتن او ناراحتی از هواداران به خاطر شعارهای آخر فصل بوده است. رفیعی گویا از این مسئله به شدت دلخور بوده است . عده ای هم دلیل دیگری می آورند و می گویند رفیعی از پرسپولیس رفت تا بتواند به تیم ملی دعوت شود.

65021 ستاره پرسپولیس به خاطر تیم ملی از این تیم جدا شد

البته می توان تمام این دلایل را کم و بیش در جدایی او دخیل دانست. رفیعی از زمان حضور در پرسپولیس تیم ملی را از دست داد و شاید این تصور برایش به وجود آمد که انتقال به این باشگاه، باعث شد تا کی روش روی نامش خط قرمز بکشد. بعضی ها در تیم ملی می گویند دلیل خط خوردن او اصلا به این مسئله ربط ندارد و تنها به این بازمی گردد که گاهی او برای دل خودش بازی می کند.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org