دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

سرقت از خانه اشرافی فوتبالیست معروف + عکس

۲۰ مرداد ۱۳۹۵

مرد ۲۴ ساله ای به اتهام سرقت از خانه اعیانی وین مارک رونی ” Wayne Mark Rooney” بازیکن فوتبال انگلستان که برای تیم فوتبال منچستر یونایتد و تیم ملی انگلستان در پست مهاجم بازی می‌کند، بازداشت شده است.

سرقت از خانه فوتبالیست

“رابرت لسلی مک نامارا” از اسکاربرو، انگلیس روز سه شنبه به تاریخ ۳ آگوست به اتهام اقدام به سرقت از خانه کاپیتان فوتبال انگلیس وین رونی توسط پلیس دستگیر شده است. ارزش این خانه مبلغی بالغ بر ۶ میلیون پوند برآورد شده است. مهاجم و همسرش کلین به همراه ۳ پسرشان در زمان سرقت برای حضور در یک بازی خیرخواهانه خارج از خانه بسر می بردند.

aj9fv8f63sc52az7dnp سرقت از خانه اشرافی فوتبالیست معروف + عکس

رابرت نامارا که سعی داشته کاخ باشکوه وین را که در چشایر، انگلیس واقع شده مورد دستبرد قرار دهد بعد از به صدا درآمدن آژیر خطر خانه توسط پلیس بازداشت می شود. سخنگوی پلیس چشایر گفته است: “مظنونی در رابطه با سرقت از خانه این بازیکن معروف دستگیر شده و در بازداشت بسر می برد. دادگاه رسیدگی به اتهام وی بزودی برگزار خواهد شد.

رکنا

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org