سری جدید عکس های نانسی عجرم و دخترانش

۲ دی ۱۳۹۳

vwnmza5lgflacf960bbq سری جدید عکس های نانسی عجرم و دخترانش
سری جدید عکس های نانسی عجرم و دخترانش

نانسی عجرم ، خواننده لبنانی ، تصاویری از خود و دو دخترش مایل (۳ ساله) و الا (یک ساله) را در صفحه فیس بوک رسمی اش منتشر کرد.

با نانسی عجرم بیشتر آشنا شوید:

نانسی عجرم ( زاده ی ۱۶ مه ۱۹۸۳ در اشرفیه ، بیروت ، لبنان ) خواننده مشهور موسیقی پاپ لبنان و سفیر حسن نیت یونیسف است. او از ۸ سالگی وارد جهان خوانندگی شد، با حمایت‌های پدرش اولین آلبوم استودیویی خود را در ۱۵ سالگی منتشر کرد. یکی از دلایل موفقت نانسی همکاری بدون حاشیه با مدیر عامل شناخته شده و موفق خود به نام جیجی لامارا است. نخستین آلبومش در سال ۱۹۹۸ منتشر شد به نام محتاج لک و پس از آن آلبوم شل عیونک را در سال ۲۰۰۱ منتشر کرد. آلبوم «یا سلام» در سال ۲۰۰۳ و آلبوم اه و نص را در سال ۲۰۰۴ و نیز آلبوم یا طب طب را در سال ۲۰۰۶ روانه بازار موسیقی کرد، سپس در سال ۲۰۰۷ اولین آلبوم کودکان خود را به نام شخبط شخابیط منتشر کرد. در سال ۲۰۰۸ آلبوم بتفکر فی ایه؟ و در سال ۲۰۱۰ آخرین آلبوم خود به نام ۷ منتشر کرد.

در سال ۲۰۰۸ نانسی جایزه World Music Award را به خود اختصاص داد و عنوان جوان ترین خواننده عرب WMA کسب کرد.نانسی اولین و تنها اسپانسر و سخنگوی زن کوکا کولا در خاور میانه‌است.توسط بسیاری از صاحب نظران نانسی به عنوان نماد موسیقی عربی شناخته شده‌است همچنین نانسی در هفته نامه نیوزویک و برنامه اپرا وینفری به عنوان یکی از تاثیر گذارترین و با نفوذترین شخصیت‌های خاورمیانه انتخاب شده‌است.صفحه رسمی فیسبوک نانسی عجرم با بیش از ۱۴ میلیون لایک بزرگترین صفحه در بین خوانندگان عرب می‌باشد. همچنین ویدیو کلیپ «فی حاجات» او با بیش از ۲۰ میلیون بازدید در یوتیوب یک پدیده در بین ویدیو کلیپ‌های خوانندگان عرب به حساب می‌آید.

نانسی عجرم ، دوبار در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ از سوی مجله عربی زهره الخلیج بهترین خواننده عرب سال برگزیده شد و در سال ۲۰۰۵ مجله نیوزویک او را به عنوان یکی از تأثیرگذارترین شخصیتهای جهان عرب انتخاب کرد.

u25567b02nj0xqe3jx8k سری جدید عکس های نانسی عجرم و دخترانش

فرزندان نانسی عجرم

b1x35oo2yl67tlmb839r سری جدید عکس های نانسی عجرم و دخترانش

دختران نانسی عجرم ؛ خواننده مشهور لبنانی

l785lgpk8sorcu9iie7m سری جدید عکس های نانسی عجرم و دخترانش

دختران نانسی عجرم ؛ خواننده محبوب لبنان

jnxqsn60iiw77lv356c سری جدید عکس های نانسی عجرم و دخترانش

تصاویر منتشر شده در فیس بوک نانسی عجرم

x40f40y47ortkzpu90xh سری جدید عکس های نانسی عجرم و دخترانش

شبنم

اشتراک گذاری :
۲ دیدگاه برای این نوشته
  1. نيلوفر گفت:

    دخترکوچیکش کپی خودشه البته وقتی عمل نکرده بود

  2. sararanjbar گفت:

    چه دخمل های خشگلی داره از خود نانسی متنفرم چون به ایرانیا توهین کرد

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org